АРХІВИ ОКУПАЦІЇ: 1941–1944
Анотований реєстр фондів державних архівів України

Державний архів Чернігівської області
879 фондів


1. Р-1376
2. Колекція документів "Чернігівщина в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр."

1. Р-1429
2. Колекція документів Чернігівської обласної комісії з історії Великої Вітчизняної
 війни 1941-1945 рр.

1. Р-1502
2. Кам'янський сільський старостат, с.Камінь Грем'яцького району Чернігівської області

1. Р-3001
2. Чернігівська міська управа, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3002
2. Аптечна база Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3003
2. Чернігівська районна управа, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3004
2. Відділ культури і освіти Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3005
2. Будівельно-ремонтна контора Чернігівської міської управи, м.Чернігів
 Чернігівської області

1. Р-3006
2. Чернігівське обласне земельне управління, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3007
2. Чернігівська професійна школа, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3008
2. Друкарня Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3009
2. Редакція газети "Українське Полісся", м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3010
2. Курси німецької мови Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3011
2. Баран-Бутович Степан Гаврилович - професор, історик, завідуючий відділом
 культури і освіти Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3012
2. Промислово-виробнича артіль сліпих з виготовлення гвіздків Чернігівської
 районної споживчої спілки, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3013
2. Чернігівська обласна комісія з розслідування злочинів нацистських загарбників,
 м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3014
2. Чернігівське головне лісництво Київської дирекції лісів, м.Чернігів
 Чернігівської області

1. Р-3015
2. Чернігівська швейна артіль "Відродження", м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3016
2. Чернігівська міжрайонна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3017
2. Чернігівська обласна споживча спілка, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3018
2. Чернігівська обласна контора з заготівлі технічних і прядильних культур,
 м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3019
2. Тютюнницька початкова школа Корюківської районної управи, с.Тютюнниця
 Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3020
2. Контора земельного і лісового господарства Чернігівської міської управи,
 м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3021
2. Чернігівське обласне лісосплавне управління, м.Чернігів Чернігівської області 

1. Р-3022
2. Чернігівський філіал з переробки зернових України, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3023
2. Чернігівський завод "Лозовик", м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3024
2. Чернігівський лікеро-горілчаний завод, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3025
2. Чернігівська риболовна артіль "Вільний рибалка" Чернігівської рибної контори,
 м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3026
2. Чернігівська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3027
2. Бобровицька районна управа, смт.Бобровиця Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3028
2. Чернігівська чотирикласна школа № 4 Чернігівської міської управи, м.Чернігів
 Чернігівської області

1. Р-3029
2. Чернігівська міська лікарня Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3030
2. Чернігівська поліклініка № 2 Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3031
2. Чернігівська санітарна станція, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3032
2. Державне господарство "Левоньки", с.Левоньки Михайло-Коцюбинського району
 Чернігівської області

1. Р-3033
2. Чернігівський 2 міський млин, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3034
2. Чернігівська рого-кісткова фабрика, м.Чернігів Чернігівської області
 
1. Р-3035
2. Промислово-виробнича артіль "Промінь" з виготовлення гребінців, шевських
 дерев"яних цвяхів і доміно Чернігівської районної споживчої спілки, м.Чернігів
  Чернігівської області

1. Р-3036
2. Чернігівська машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3037
2. Чернігівське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3038
2. Авторемонтна майстерня Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської 
області

1. Р-3039
2. Чернігівська чотирикласна школа № 6 Чернігівської міської управи, м.Чернігів
 Чернігівської області

1. Р-3040
2. Управління Чернігівських цегельних заводів, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3041
2. Чернігівська меблева фабрика, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3042
2. Промислово-виробнича садово-городня артіль "Городник" Чернігівської районної
 споживчої спілки, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3043
2. Медична школа Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3044
2. Чернігівське міське скотарське кооперативне товариство Чернігівської міської
 управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3045
2. Чернігівський шкіряний завод, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3046
2. Чернігівський міжрайонний комітет взаємодопомоги, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3047
2. Чернігівська фабрика первинної обробки шерсті, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3048 
2. Сільськогосподарська громада № 67, с.Красний Колядин Дмитрівського району
 Чернігівської області

1. Р-3049
2. Загребельська сільська управа, с.Загребелля Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3050
2. Дмитрівський державний млин, с.Дмитрівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3051
2. Григорівське сільське споживче товариство Дмитрівської районної споживчої
 спілки, с.Григорівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3052
2. Щучо-Греблянська сільська управа, с.Щуча Гребля Дмитрівського району
 Чернігівської області

1. Р-3053
2. Рубанківська машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, с.Рубанка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3054
2. Дмитрівський маслозавод, с.Дмитрівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3055
2. Олишівська початкова школа Олишівської районної управи, с.Олишівка Олишівського
 району Чернігівської області

1. Р-3056
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Рябухи Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3057
2. Сільськогосподарська громада № 4 , с.Красний Колядин Дмитрівського району
 Чернігівської області

1. Р-3058
2. Щучо-Греблянська початкова школа Дмитрівської районної управи, с.Щуча Гребля
 Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3059
2. Авдіївська сільська управа, с.Авдіївка Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3060
2. Понорницька районна лікарня Понорницької районної управи, с.Понорниця
 Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3061
2. Сільськогосподарська громада "Веселий Гай", с.Авдіївка Понорницького району
 Чернігівської області

1. Р-3062
2. Городнянська контора "Плодоовоч", м.Городня Городнянського району Чернігівської області

1. Р-3063
2. Сільськогосподарська громада, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3064
2. Кропивнянська сільська управа, с.Кропивне Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3065
2. Шаболтасівська сільська управа, с.Шаболтасівка Понорницького району
 Чернігівської області

1. Р-3066
2. Сороківська сільськогосподарська громада Понорницької сільської управи,
 с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3067
2. Понорницький мировий суд, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3068
2. Сільськогосподарська громада, с.Шаболтасівка Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3069
2. Борзнянське головне лісництво Київської дирекції лісів, смт.Борзна Борзнянського
 району Чернігівської області

1. Р-3070
2. Борзнянська машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, смт.Борзна Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3071
2. Козелецька районна управа, смт.Козелець Козелецького району Чернігівської області

1. Р-3072
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Старий Білоус Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3074
2. Бригінцівська сільська управа, с.Бригинці Козелецького району Чернігівської області

1. Р-3075
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3076
2. Швейна артіль "Перемога" з ремонту та виготовлення верхнього одягу Чернігівської
 районної споживчої спілки, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3077
2. Сільськогосподарська громада № 15, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3078
2. Сільськогосподарська громада № 13, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3079
2. Сільськогосподарська громада № 14, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3080
2. Клочківська сільська управа, с.Клочків Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3081
2. Сільськогосподарська громада № 16, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3082
2. Сільськогосподарська громада, с.Щуровичі Іваницького району Чернігівської області

1. Р-3083
2. Сільськогосподарська громада, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області.

1. Р-3085
2. Великодорізька сільська управа, с.Велика Дорога Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-3086
2. Гармащинська сільська управа, с.Гармащина Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-3087
2. Татарівська сільська управа, с.Татарівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-3088
2. Сільськогосподарська громада, с.Свинопухи Ріпкинського району Чернігівської області

1. Р-3089
2. Свинопухівська сільська управа, с.Свинопухи Ріпкинського району Чернігівської області

1. Р-3090
2. Сільськогосподарська громада, с.Велике Устя Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3091
2. Жуківська сільська управа, с.Жуківка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3092
2. Вершиново-Муравійська сільська управа, с.Вершинова Муравійка Куликівського
 району Чернігівської області

1. Р-3093
2. Краснопільська сільська управа, с.Краснопілля Коропського району Чернігівської області

1. Р-3094
2. Вересоцька сільська управа, с.Вересоч Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3095
2. Борзнянська сільськогосподарська комендатура, смт.Борзна Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3096
2. Українська допоміжна поліція Борзнянського району, смт.Борзна Борзнянського
 району Чернігівської області

1. Р-3097
2. Борзнянська міська управа, смт.Борзна Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3098
2. Оленівська сільська управа, с.Оленівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3099
2. Борзнянська районна управа, смт.Борзна Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3100
2. Ховмівська сільська управа, с.Ховми Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3101
2. Красноставська сільська управа, с.Красностав Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3102
2. Забілівщинська сільська управа, с.Забілівщина Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3103
2. Куликівська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 с.Куликівка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3104
2. Державне господарство Новобиківського цукрового заводу, с.Новий Биків
 Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-3105
2. Носівський цукровий завод Головного цукрового управління України, смт.Носівка
 Носівського району Чернігівської області

1. Р-3106
2. Олександрівська сільська управа, с.Олександрівка Корюківського району
 Чернігівської області

1. Р-3107
2. Ріпкинська районна управа, с.Ріпки Ріпкинського району Чернігівської області

1. Р-3108
2. Відділ культури і освіти Куликівської районної управи, с.Куликівка Куликівського
 району Чернігівської області

1. Р-3109
2. Бахмацька машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, м.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3110
2. Фастівецька сільська управа, с.Фастівці Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3111
2. Сільськогосподарська громада № 41, с.Загорівка Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3112
2. Халимонівська сільська управа, с.Халимонове Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3113
2. Олишівське дільничне лісництво Олишівського головного лісництва, с.Олишівка
 Олишівського району Чернігівської області

1. Р-3114
2. Жуклянська сільська управа, с.Жуклі Холминського району Чернігівської області

1. Р-3115
2. Сосницьке дільничне лісництво Сосницького головного лісництва, смт.Сосниця
 Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3116
2. Українська допоміжна поліція Олишівського району, с.Олишівка Олишівського району
 Чернігівської області

1. Р-3117
2. Сільськогосподарська громада, с.Лукнівка Коропського району Чернігівської області

1. Р-3118
2. Комарівська районна управа, с.Комарівка Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3120
2. Коропська районна управа, смт.Короп Коропського району Чернігівської області

1. Р-3121
2. Сільськогосподарська громада № 34, с.Красилівка Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3122
2. Сільськогосподарська громада № 37, с.Красилівка Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3123
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Мала Загорівка Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3124
2. Сільськогосподарська громада № 39, с.Мала Загорівка Бахмацького району Чернігівської області

 
1. Р-3125
2. Сільськогосподарська громада № 5, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3126
2. Сільськогосподарська громада, х.Лоски Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3127
2. Сільськогосподарська громада, с.Лузики Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3128
2. Сільськогосподарська громада с.Турець Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3129
2. Фінансовий відділ Борзнянської районної управи, смт.Борзна Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3130
2. Сільськогосподарська громада, с.Кошелівка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-3131
2. Сільськогосподарська громада № 16, с.Кинашівка Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3132
2. Борзнянська районна лікарня відділу охорони здоров"я Борзнянської районної
 управи, смт.Борзна Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3133
2. Убіжицька сільська управа, с.Убіжичі Ріпкинського району Чернігівської області

1. Р-3134
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Кинашівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3135
2. Халявинська сільська управа, с.Халявин Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3136
2. Комарівська сільська управа, с.Комарівка Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3137
2. Сільськогосподарська громада, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3138
2. Сільськогосподарська громада № 5, с.Забілівщина Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3139
2. Понорницька районна управа, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3140
2. Сільськогосподарська громада № 23, с.Красностав Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3141
2. Відділ охорони здоров"я Борзнянської районної управи, смт.Борзна Борзнянського
 району Чернігівської області

1. Р-3142
2. Борзнянське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, смт.Борзна Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3143
2. Сахутівська сільська управа, с.Сахутівка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3144
2. Сільськогосподарська громада с.Костючки Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3145
2. Сільськогосподарська громада, с.Верхолісся Корюківського району Чернігівської 
області

1. Р-3147
2. Наумівська сільська управа, с.Наумівка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3148
2. Тютюнницька сільська управа, с.Тютюнниця Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3149
2. Козляницьке сільське споживче товариство Корюківської районної споживчої спілки,
 с.Козляничі Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3150
2. Верхоліська сільська управа, с.Верхолісся Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3151
2. Борзнянський приймальний пункт "Заготзерно", смт.Борзна Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3152
2. Дочинський приймальний пункт "Заготзерно", ст.Доч Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3153
2. Понорницька районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3154
2. Сільськогосподарська громада № 20, с.Політрудня Тупичівського району
 Чернігівської області

1. Р-3155
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Савинка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3156
2. Бакланово-Муравійська сільська управа, с.Бакланова Муравійка Куликівського
 району Чернігівської області

1. Р-3157
2. Корюківська районна управа, с.Корюківка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3158
2. Шаболтасівське сільське споживче товариство Понорницької районної кооперативної
 спілки, с.Шаболтасівка Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3159
2. Авдіївське сільське споживче товариство Понорницької районної споживчої спілки,
 с.Авдіївка Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3160
2. Борзнянська районна санітарна станція, смт.Борзна Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3161
2. Сільськогосподарська громада "Вечірня Зірка" Понорницької сільської управи,
 с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3162
2. Сільськогосподарська громада "За врожай", с.Понорниця Понорницького району
 Чернігівської області

1. Р-3163
2. Сільськогосподарська громада, с.Крамове Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3164
2. Котівська сільська управа, с.Коти Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3165
2. Дмитрівська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 с.Дмитрівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3166
2. Сільськогосподарська громада № 21, с.Білоцерківці Новобасанського району
 Чернігівської області

1. Р-3167
2. Савинська початкова школа, с.Савинка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3168
2. Пивоварівська сільськогосподарська громада, с.Понорниця Понорницького району
 Чернігівської області

1. Р-3169
2. Новобиківський цукровий завод Головного цукрового управління України, с.Новий
 Биків Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-3170
2. Сільськогосподарська громада № 25, с.Хороше Озеро Комарівського району
 Чернігівської області

1. Р-3171
2. Чернігівське обласне управління цукрової промисловості Головного цукрового
 управління України, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3172
2. Григорівська сільська управа, с.Григорівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3173
2. Сільськогосподарська громада № 8, с.Іллінці Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3174
2. Сільськогосподарська громада "Шевченко", с.Домашлин Корюківського району
 Чернігівської області

1. Р-3175
2. Янівська сільська управа, с.Янівка Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3176
2. Носівське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, смт.Носівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-3177
2. Носівська районна сільськогосподарська комендатура, смт.Носівка Носівського
 району Чернігівської області

1. Р-3178
2. Носівська машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, смт.Носівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-3180
2. Лихачівська сільська управа, с.Лихачів Носівського району Чернігівської області

1. Р-3181
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Іржавець Іваницького району Чернігівської області

1. Р-3182
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Ряшки Іваницького району Чернігівської області

1. Р-3183
2. Сільськогосподарська громада № 20, с.Орлівка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3184
2. Сільськогосподарська громада, с.Радичів Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3185
2. Сільськогосподарська громада, с.Рихли Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3186
2. Мезинське сільське споживче товариство Понорницької районної споживчої спілки,
 с.Мезин Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3187
2. Сільськогосподарська громада с.Криски Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3188
2. Сільськогосподарська громада, с.Іваньків Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3189
2. Сільськогосподарська громада с.Мезин Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3190
2. Олишівська розрахункова каса Чернігівського сільськогосподарського банку,
 с.Олишівка Олишівського району Чернігівської області

1. Р-3191
2. Олишівська філія Чернігівського господарського банку, с.Олишівка Олишівського
 району Чернігівської області

1. Р-3192
2. Олишівська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 с.Олишівка Олишівського району Чернігівської області

1. Р-3193
2. Сільськогосподарська громада № 4, с.Іваниця Іваницького району Чернігівської області

1. Р-3194
2. Дільнична земельна контора № 2, с.Пальчики Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3195
2. Атюшинська сільська управа, с.Атюша Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3196
2. Матіївська сільська управа, с.Матіївка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3197
2. Новомлинська сільська управа, с.Нові Млини Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3198
2. Кербутівська сільська управа, с.Кербутівка Батуринського району Чернігівської області

 
1. Р-3199
2. Батуринська сільська управа, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3200
2. Батуринське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3201
2. Сосницька медична амбулаторія, смт.Сосниця Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3202
2. Горохівська сільська управа, с.Горохове Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3203
2. Городищенська сільська управа, с.Городище Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3204
2. Фінансовий відділ Батуринської районної управи, с.Батурин Батуринського району
 Чернігівської області

1. Р-3205
2. Митченківська сільська управа, с.Митченки Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3206
2. Обмачівська сільська управа, с.Обмачів Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3207
2. Новомлинська початкова школа Батуринської районної управи, с.Нові Млини
 Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3208
2. Ксендзівська сільська управа, с.Ксендзівка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3209
2. Ксендзівська початкова школа Батуринської районної управи, с.Ксендзівка
 Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3210
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3211
2. Сільськогосподарська громада, с.Загребелля Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3212
2. Сільськогосподарська громада № 19, с.Городище Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3213
2. Сільськогосподарська громада № 16, с.Городище Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3214
2. Сільськогосподарська громада № 18, с.Городище Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3215
2. Сільськогосподарська громада № 20, с.Городище Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3216
2. Сільськогосподарська громада № 28, с.Іржавець Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-3217
2. Сільськогосподарська громада № 7, смт.Ічня Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-3218
2. Сільськогосподарська громада № 48, с.Осіч Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3219
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3220
2. Сільськогосподарська громада № 39, с.Ксендзівка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3221
2. Сільськогосподарська громада № 34, с.Атюша Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3222
2. Сільськогосподарська громада № 38, с.Атюша Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3223
2. Сільськогосподарська громада № 37, с.Атюша Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3224
2. Сільськогосподарська громада № 36, с.Атюша Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3225
2. Сільськогосподарська громада № 11, с.Митченки Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3226
2. Сільськогосподарська громада № 10, с.Митченки Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3227
2. Біржа праці Грем"яцької районної управи, с.Грем"яч Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-3228
2. Сільськогосподарська громада № 41, с.Ксендзівка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3229
2. Сільськогосподарська громада № 32, с.Нові Млини Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3230
2. Сільськогосподарська громада № 31, с.Нові Млини Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3231
2. Сільськогосподарська громада № 29, с.Головеньки Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3232
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Головеньки Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3233
2. Сільськогосподарська громада № 13, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3234
2. Медичний відділ Грем"яцької районної управи, с.Грем"яч Грем"яцького району
 Чернігівської області

1. Р-3235
2. Сільськогосподарська громада № 43, с.Горохове Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3236
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Горохове Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3237
2. Сільськогосподарська громада № 21, с.Пальчики Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3238
2. Сільськогосподарська громада № 44, с.Матіївка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3239
2. Сільськогосподарська громада № 46, с.Матіївка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3240
2. Сільськогосподарська громада № 45, с.Матіївка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3241
2. Сільськогосподарська громада № 47, хут. Бондарівка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3242
2. Сільськогосподарська громада № 42, с.Горохове Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3243
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Красне Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3244
2. Сільськогосподарська громада № 6, с.Красне Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3245
2. Грем"яцька районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 с.Грем"яч Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-3246
2. Сільськогосподарська громада № 16, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3247
2. Сільськогосподарська громада № 12, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3248
2. Сільськогосподарська громада № 35, с.Атюша Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3249
2. Сільськогосподарська громада № 14, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3250
2. Грем"яцьке районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Грем"яч Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-3251
2. Сільськогосподарська громада № 40, с.Ксендзівка Батуринського району
 Чернігівської області

1. Р-3252
2. Сільськогосподарська громада, с.Красне Батуринського району Чернігівської області 

1. Р-3253
2. Сільськогосподарська громада № 4, с.Красне Батуринського району Чернігівської області 

1. Р-3254
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Красне Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3255
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Митченки Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3256
2. Сільськогосподарська громада № 11, с.Жуківка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3257
2. Вороб"ївська сільська управа, с.Вороб"ївка Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-3258
2. Сільськогосподарська громада № 4, с.Орлівка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3259
2. Громадський двір "Молчаново" Вороб"ївської сільської управи, с.Вороб"ївка
 Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-3260
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Петрівка Новобасанського району
 Чернігівської області

1. Р-3261
2. Бакланово-Муравійське сільське споживче товариство Куликівської районної
 споживчої спілки, с.Бакланова Муравійка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3262
2. Сільськогосподарська громада, с.Будище Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-3263
2. Сільськогосподарська громада, с.Салтикова Дівиця Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3265
2. Шляховий відділ Грем"яцької районної управи, с.Грем"яч Грем"яцького району
 Чернігівської області

1. Р-3266
2. Козелецька районна ортскомендатура, смт.Козелець Козелецького району Чернігівської області

1. Р-3267
2. Носівська районна управа, с.Носівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-3268
2. Медичний відділ Понорницької районної управи, с.Понорниця Понорницького району
Чернігівської області

1. Р-3269
2. Понорська сільська управа, с.Понори Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3270
2. Білоцерківська сільська управа, с.Білоцерківці Новобасанського району
 Чернігівської області

1. Р-3271
2. Козелецька районна жандармерія, смт.Козелець Козелецького району Чернігівської області

1. Р-3272
2. Хлоп"яницька сільська управа, с.Хлоп"яники Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3273
2. Сільськогосподарська громада, с.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3274
2. Олишівське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Олишівка Олишівського району Чернігівської області

1. Р-3275
2. Понорницька медична амбулаторія, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3276
2. Понорницька районна санітарна станція, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3277
2. Інспектура охорони здоров"я Понорницької районної управи, с.Понорниця
 Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3278
2. Українська допоміжна поліція Понорницького району, с.Понорниця Понорницького
 району Чернігівської області

1. Р-3279
2. Корюківська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 смт.Корюківка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3280
2. Жукотська сільська управа, с.Жукотки Михайло-Коцюбинського району Чернігівської області

1. Р-3281
2. Лузицька сільська управа, с.Лузики Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3282
2. Куликівська районна управа, с.Куликівка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3283
2. Виблівська сільська управа, с.Виблі Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3284
2. Сільськогосподарська громада № 27, с.Ядути Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3285
2. Фінансовий відділ Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3286
2. Топчіївська сільська управа, с.Топчіївка Олишівського району Чернігівської області

1. Р-3287
2. Сільськогосподарська громада, с.Шаболтасівка Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3288
2. Шаповалівська сільська управа, с.Шаповалівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3289
2. Чернігівське міське торговельне підприємство, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3290
2. Понорницька сільська управа, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3291
2. Колекція листів і листівок радянських громадян із німецької неволі.

1. Р-3293
2. Сільськогосподарські громади № 2 і № 27, с.Курінь Бахмацького району
 Чернігівської області

1. Р-3294
2. Сільськогосподарська громада, с.Риків Козелецького району Чернігівської області

1. Р-3296
2. Промислова артіль, с.Радичів Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3297
2. Рихлівська сільськогосподарська громада, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської 
області

1. Р-3298
2. Сільськогосподарська громада № 16, с.Орлівка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3299
2. Дочинський сінопункт "Заготсіно", ст.Доч Борзнянського району Чернігівської області 

1. Р-3300
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Горохове Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3301
2. Сільськогосподарська громада № 59, с.Корінецьке Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3302
2. Сільськогосподарська громада № 29, с.Ядути Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3303
2. Киїнське сільське споживче товариство Чернігівської районної споживчої спілки,
 с.Киїнка Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3304
2. Чернігівська районна контора "Заготхудоба", м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3305
2. Галайбинський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи, 
с.Галайбине Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3306
2. Височанський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної
 управи, с.Високе Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3307
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Євлашівка Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3308
2. Ядутинська сільська амбулаторія, с.Ядути Борзнянського району Чернігівської області 

1. Р-3309
2. Хлоп"яницьке сільське споживче товариство Понорницької районної споживчої
 спілки, с.Хлоп"яники Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3310
2. Жуківський магазин № 2, с.Жуківка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3311
2. Горбівська початкова школа Куликівської районної управи, с.Горбове Куликівського
 району Чернігівської області

1. Р-3312
2. Понорницька машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3313
2. Чернігівська обласна вагоноремонтна майстерня, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3314
2. Борзнянська районна дитяча консультація відділу охорони здоров"я Борзнянської
 районної управи, смт.Борзна Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3315
2. Пологовий будинок відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи, с.Ховми
 Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3316
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Горбове Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3317
2. Іванівський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної
 управи, с.Іванівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3318
2. Іванівське державне господарство, с.Іванівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3319
2. Оленівський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної
 управи, с.Оленівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3320
2. Шаповалівська лікарня відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи,
 с.Шаповалівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3321
2. Дроздівська початкова школа Куликівської районної управи, с.Дроздівка
 Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3322
2. Горбівська сільська управа, с.Горбове Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3323
2. Тростянський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної
 управи, с.Тростянка Борзнянського району Чернігівської області

 
1. Р-3324
2. Жуківська початкова школа Куликівської районної управи, с.Жуківка Куликівського
 району Чернігівської області

1. Р-3325
2. Писарівська сільськогосподарська громада, с.Понорниця Понорницького району
 Чернігівської області

1. Р-3326
2. Сільськогосподарська громада № 63, с.Понори Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3327
2. Сільськогосподарська громада № 46, с.Прачі Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3328
2. Сільськогосподарська громада, с.Вересоч Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3329
2. Сільськогосподарська громада № 21, с.Буди Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3330
2. Сільськогосподарська громада, с.Вершинова Муравійка Куликівського району
 Чернігівської області

1. Р-3331
2. Кинашівське сільське споживче товариство Борзнянської районної споживчої спілки,
 с.Кинашівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3332
2. Сільськогосподарська громада № 23, с.Бобровиця Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3333
2. Сільськогосподарська громада № 25, с.Ядути Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3334
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Жуківка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3335
2. Сільськогосподарська громада, с.Орлівка Куликівського району Чернігівської області 

1. Р-3336
2. Деркачівська сільськогосподарська громада, с.Понорниця Понорницького району
 Чернігівської області

1. Р-3337
2. Сільськогосподарська громада № 26, с.Кобижча Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3339
2. Сільськогосподарська громада, с.Хлоп"яники Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3340
2. Сільськогосподарська громада № 36, с.Селище Носівського району Чернігівської області

1. Р-3341
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Жуківка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3342
2. Московська сільськогосподарська громада, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської 
області

1. Р-3343
2. Величківська сільська управа, с.Величківка Менського району Чернігівської області

1. Р-3345
2. Сільськогосподарська громада № 42, х.Сапонівка (с.Ядути) Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3346
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Забілівщина Борзнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3347
2. Сільськогосподарські громади № 62 і № 63, с.Понори Дмитрівського району
 Чернігівської області

1. Р-3348
2. Сільськогосподарська громада № 69, с.Понори Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3349
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Кладьківка Комарівського району
 Чернігівської області

1. Р-3350
2. Сільськогосподарська громада № 33, с.Степанівка Комарівського району
 Чернігівської області

1. Р-3351
2. Понорницька районна друкарняя, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3352
2. Понорницьке районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3353
2. Борзнянська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 смт.Борзна 
Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3354
2. Сільськогосподарська громада № 12, с.Івашківка Тупичівського району
 Чернігівської області

1. Р-3355
2. Пологовий будинок відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи,
 смт.Борзна Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3356
2. Шаповалівська початкова школа Борзнянської районної управи, с.Шаповалівка
 Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3357
2. Ховминський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної
 управи, с.Ховми Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3358
2. Пологовий будинок відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи,
 с.Миколаївка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3359
2. Пологовий будинок відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи,
 с.Оленівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3360
2. Пологовий будинок відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи,
 с.Високе Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3361
2. Прачівський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної
 управи, с.Прачі Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3362
2. Пологовий будинок відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи, с.Прачі
 Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3363
2. Шабалинівський спиртовий завод, с.Шабалинів Борзнянського району Чернігівської
 області

1. Р-3364
2. Сільськогосподарська громада,с.Понорниця Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3365
2. Новгород-Сіверська районна контора "Заготхудоба" Чернігівської обласної контори
 "Заготхудоба", м.Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3366
2. Сільськогосподарська громада, х.Довжик (с.Савинки) Корюківського району
 Чернігівської області

1. Р-3367
2. Сільськогосподарська громада № 25, с.Ядути Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3368
2. Сільськогосподарська громада № 6, с.Кинашівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3369
2. Сільськогосподарська громада, с.Апостолівка Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3370
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Нові Млини Батуринського району
 Чернігівської області

1. Р-3371
2. Новгород-Сіверське головне лісництво Київської дирекції лісів,
 м.Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3372
2. Дмитрівська районна управа, с.Дмитрівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3373
2. Пальчиківська сільська управа, с.Пальчики Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3374
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Нові Млини Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3375
2. Сільськогосподарська громада № 21, с.Сиволож Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3376
2. Григорівська початкова школа Дмитрівської районної управи, с.Григорівка
 Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3377
2. Корюківське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, смт.Корюківка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3378
2. Краснянська сільська управа, с.Красне Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3379
2. Сільськогосподарська громада № 15 с.Кинашівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3380
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3381
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Матіївка Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3382
2. Сільськогосподарська громада № 9, с.Рябухи Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3383
2. Городнянське головне лісництво Київської обласної дирекції лісів, м.Городня
 Городнянського району Чернігівської області

1. Р-3384
2. Городнянський маслозавод, м.Городня Городнянського району Чернігівської області

1. Р-3385
2. Городнянська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 м.Городня Городнянського району Чернігівської області

1. Р-3386
2. Новобиківська агрономічна дільниця № 1, с.Новий Биків Новобасанського району
 Чернігівської області

1. Р-3387
2. Батуринська районна управа, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3388
2. Комарівське головне лісництво Київської дирекції лісів, с.Комарівка
 Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3389
2. Сільськогосподарська громада № 8, с.Кинашівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3390
2. Бахмацька районна управа, м.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3391
2. Сільськогосподарська громада № 21, с.Прохори Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3392
2. Сільськогосподарська громада № 18, с.Прохори Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3393
2. Кіровська сільська управа, с.Кірове Носівського району Чернігівської області

1. Р-3394
2. Селищенська сільська управа, с.Селище Носівського району Чернігівської області

1. Р-3395
2. Сільськогосподарська громада № 2, м.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3396
2. Сільськогосподарська громада № 5, с.Британи Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3397
2. Мринська сільська управа, с.Мрин Носівського району Чернігівської області

1. Р-3398
2. Сільськогосподарська громада, с.Наумівка Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3399
2. Дроздівський пункт "Заготзерно", с.Дроздівка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3400
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Козацьке Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-3401
2. Сільськогосподарська громада № 4, с.Новий Биків Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-3402
2. Сільськогосподарська громада № 3, х.Запоріжжя Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-3403
2. Сільськогосподарська громада, с.Тютюнниця Корюківського району Чернігівської області

1. Р-3404
2. Архівне бюро Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3405
2. Чернігівська музична школа, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3406
2. Військова команда № 104, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3407
2. Сільськогосподарська громада № 11, с.Комарівка Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3408
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Кропивне Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3409
2. Сільськогосподарська громада № 11, с.Кропивне Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3410
2. Сільськогосподарська громада № 9, с.Комарівка Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3411
2. Сільськогосподарська громада, с.Григорівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3412
2. Новгород-Сіверський маслозавод, м.Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського
 району Чернігівської області

1. Р-3413
2. Сільськогосподарська громада, с.Сядричі Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3414
2. Сільськогосподарська громада № 15, с.Комарівка Комарівського району
 Чернігівської області

1. Р-3415
2. Сільськогосподарська громада № 19, с.Прохори Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3416
2. Сільськогосподарська громада № 28, с.Хороше Озеро Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3417
2. Сільськогосподарська громада № 27, с.Хороше Озеро Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3418
2. Сільськогосподарська громада № 26, с.Хороше Озеро Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3419
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Бахмач-2 Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3420
2. Сільськогосподарська громада № 2, х.Тарасівка Коропського району Чернігівської області

1. Р-3421
2. Фінансовий відділ Коропської районної управи, смт.Короп Коропського району
 Чернігівської області

1. Р-3422
2. Сільськогосподарська громада № 38, с.Мала Загорівка Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3423
2. Козарська сільська управа, с.Козари Носівського району Чернігівської області

1. Р-3424
2. Сільськогосподарська громада № 4, с.Батурин Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3425
2. Сільськогосподарська громада № 27, с.Головеньки Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3426
2. Сільськогосподарська громада, с.Красилівка Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3427
2. Сільськогосподарська громада № 10, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3428
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3429
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Тиниця Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3430
2. Сільськогосподарська громада № 8, с.Бахмач-2 Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3431
2. Сільськогосподарська громада, с.Ховми Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3432
2. Сільськогосподарська громада, с.Курилівка Понорницького району Чернігівської області 

1. Р-3433
2. Сільськогосподарська громада, с.Кобижча Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3434
2. Топчіївський клінкерний завод, с.Топчіївка Олишівського району Чернігівської області

1. Р-3435
2. Бахмацький філіал Чернігівського господарського банку, м.Бахмач Бахмацького
 району Чернігівської області

1. Р-3436
2. Сільськогосподарська громада, с.Шабалинів Коропського району Чернігівської області

1. Р-3438
2. Остерська гімназія Остерської районної управи, смт.Остер Остерського району
 Чернігівської області

1. Р-3439
2. Остерська районна управа, смт.Остер Остерського району Чернігівської області

1. Р-3440
2. Редакція газети "Вісті Остерщини", смт.Остер Остерського району Чернігівської області

1. Р-3441
2. Інспектура освіти Остерської районної управи, смт.Остер Остерського району
 Чернігівської Області.

1. Р-3442
2. Сільськогосподарська громада, с.Красулька Остерського району Чернігівської області

1. Р-3443
2. Вовчегірська сільська управа, с.Вовча Гора Остерського району Чернігівської області

1. Р-3444
2. Євминська сільська управа, с.Євминка Остерського району Чернігівської області

1. Р-3445
2. Пекурівська сільська управа, с.Пекурівка Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-3446
2. Вихвостівська сільська управа, с.Вихвостів Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-3447
2. Свидовецька сільська управа, с.Свидовець Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3448
2. Сільськогосподарська громада, с.Пекурівка Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-3449
2. Чернігівський хлібзавод Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3450
2. Сільськогосподарська громада № 36, с.Горбачі Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3451
2. Сільськогосподарська громада № 10, с.Вересоч Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3452
2. Чернігівський пивоварний завод, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3453
2. Пологовий будинок відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи, с.Носелівка 
Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3454
2. 1 поліклініка Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3456
2. Чернігівський господарський банк, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3457
2. Нотаріальна контора Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3458
2. Відділ освіти Городнянської районної управи, м.Городня Городнянського району 
Чернігівської області

1. Р-3459
2. Городищенське сільське споживче товариство Батуринської районної споживчої
 спілки, с.Городище Батуринського району Чернігівської області

1. Р-3460
2. Городнянська районна управа, м.Городня Городнянського району Чернігівської області

1. Р-3462
2. Відділ охорони здоров"я Батуринської районної управи, с.Батурин Батуринського
 району Чернігівської області

1. Р-3464
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Бахмач-1 Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3465
2. Юридична консультація Чернігівської міської управи, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3466
2. Куликівське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Куликівка Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3467
2. Сільськогосподарська громада № 36, с.Красилівка Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3468
2. Сільськогосподарська громада № 3, м.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3469
2. Бахмацька районна спілка споживчих товариств Чернігівської обласної спілки
 споживчих товариств, м.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3470
2. Куріньська сільська управа, с.Курінь-2 Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3471
2. Сільськогосподарська громада № 20, с.Курінь-2 Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3472
2. Горбівська сільська поліція, с.Горбове Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3473
2. Сільськогосподарська громада № 10, с.Комарівка Комарівського району
 Чернігівської області

1. Р-3474
2. Тупичівське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Тупичів Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-3475
2. Бахмацьке районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, м.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

 
1. Р-3476
2. Миколаївська сільська управа, с.Миколаївка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3477
2. Виблівська сільська поліція, с.Виблі Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3478
2. Сільськогосподарська громада № 54, с.Фастівці Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3479
2. Сільськогосподарська громада, с.Івашківка Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-3480
2. Відділ культури і освіти Олишівської районної управи, с.Олишівка Олишівського
 району Чернігівської області

1. Р-3481
2. Плисківська машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, с.Плиски Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-3482
2. Сахнівська сільська управа, с.Сахнівка Березнянського району Чернігівської області

1. Р-3483
2. Бігацький сільський старостат, с.Бігач Березнянського району Чернігівської області

1. Р-3484
2. Стольненська сільська управа, с.Стольне Березнянського району Чернігівської області

1. Р-3485
2. Каменська сільська управа, с.Кам"янка Березнянського району Чернігівської області

1. Р-3486
2. Івашківська сільська управа, с.Івашківка Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-3487
2. Кобижчанська сільська управа, с.Кобижча Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3488
2. Куликівська районна українська допоміжна поліція, с.Куликівка Куликівського
 району Чернігівської області

1. Р-3489
2. Боромиківська сільська управа, с.Боромики Березнянського району Чернігівської області

1. Р-3490
2. Бірківська сільська управа, с.Бірки Березнянського району Чернігівської області

1. Р-3491
2. Марковецька сільська управа, с.Марківці Бобровицького району Чернігівської області

1. Р-3492
2. Бурівська сільська управа, с.Бурівка Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-3493
2. Фінансовий відділ Олишівської районної управи, с.Олишівка Олишівського району
 Чернігівської області

1. Р-3494
2. Молочний пункт Красилівського маслозаводу, с.Красилівка Олишівського району
 Чернігівської області

1. Р-3495
2. Сільськогосподарська громада, с.Бобровиця Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3496
2. Шаповалівський медичний пункт відділу охорони здоров"я Борзнянської районної управи, 
с.Шаповалівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3497
2. Сільськогосподарська громада № 6, с.Миколаїв Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-3498
2. База Городнянської районної управи, м.Городня Городнянського району Чернігівської області

1. Р-3500
2. Сільськогосподарська громада № 17, с.Пекурівка Тупичівського району Чернігівської області

 
1. Р-3501
2. Сільськогосподарська громада № 19, с.Пекурівка Тупичівського району
 Чернігівської області

1. Р-3503
2. Шляховий відділ Понорницької районної управи, с.Понорниця Понорницького району
 Чернігівської області

1. Р-3504
2. Холминське дільничне лісництво Холминського районного лісництва, с.Холми
 Холминського району Чернігівської області

1. Р-3505
2. Сільськогосподарська громада, хут.Свірок Хлоп"яницької сільської управи
 Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3506
2. Сільськогосподарська громада № 21, с.Топчіївка Олишівського району Чернігівської
 області

1. Р-3507
2. Команьське сільське споживче товариство Новгород-Сіверської районної споживчої
 спілки, с.Комань Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3508
2. Новгород-Сіверська районна контора "Заготзерно", м.Новгород-Сіверський
 Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3509
2. Новгород-Сіверське дільничне лісництво Новгород-Сіверського головного лісництва,
 м.Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3510
2. Костобобрівське дільничне лісництво Семенівського головного лісництва,
 с.Костобобер Семенівського району Чернігівської області

1. Р-3512
2. Орликівське дільничне лісництво Семенівського головного лісництва, с.Орликівка
 Семенівського району Чернігівської області

1. Р-3513
2. Узруєвське дільничне лісництво Грем"яцького головного лісництва, с.Узруй
 Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-3514
2. Дегтярівське дільничне лісництво Новгород-Сіверського головного лісництва,
 м.Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3515
2. Семенівське дільничне лісництво Семенівського головного лісництва, смт.Семенівка
 Семенівського району Чернігівської області

1. Р-3516
2. Команьська сільська управа, с.Комань Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3517
2. Биринське дільничне лісництво Новгород-Сіверського головного лісництва,
 м.Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3518
2. Житлове управління Новгород-Сіверської міської управи, м.Новгород-Сіверський Новгород-
Сіверського району Чернігівської області

1. Р-3519
2. Городищенська сільська управа, с.Городище Березнянського району Чернігівської області

1. Р-3520
2. Жавинська сільська управа, с.Жавинка Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3521
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Вересоч Куликівського району Чернігівської області

1. Р-3522
2. Коропський районний відділ запису актів громадянського стану Коропської районної
 поліції, смт.Короп Коропського району Чернігівської області

1. Р-3523
2. Коропська місцева комендатура, с.Короп Коропського району Чернігівської області

1. Р-3525
2. Коропське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, смт.Короп Коропського району Чернігівської області

1. Р-3526
2. Відділ культури і освіти Коропської районної управи, смт.Короп Коропського
 району Чернігівської області

1. Р-3527
2. Шляховий відділ Коропської районної управи, смт.Короп Коропського району
 Чернігівської області

1. Р-3528
2. Коропський філіал Чернігівського господарського банку, смт.Короп Коропського
 району Чернігівської області

1. Р-3529
2. Конятинська сільська управа, с.Конятин Коропського району Чернігівської області

1. Р-3530
2. Коропська районна поліція, с.Короп Коропського району Чернігівської області

1. Р-3531
2. Коропська районна ветеринарна лікарня, смт.Короп Коропського району
 Чернігівської області

1. Р-3532
2. Сільськогосподарська громада, с.Рижки Коропського району Чернігівської області

1. Р-3533
2. Сільськогосподарська громада, х.Гаврилівка (с.Оболоння) Коропського району
 Чернігівської області

1. Р-3534
2. Оболонська сільська управа, с.Оболоння Коропського району Чернігівської області

1. Р-3535
2. Сільськогосподарська громада, с.Жернівка Коропського району Чернігівської області

1. Р-3536
2. Сільськогосподарська громада, с.Рождественське Коропського району Чернігівської області

1. Р-3537
2. Добрянська торфорозробка Добрянської районної споживчої спілки, с.Добрянка
 Добрянського району Чернігівської області

1. Р-3538
2. Ловиньська сільська управа, с.Ловинь Добрянського району Чернігівської області

1. Р-3539
2. Добрянська філія Чернігівського господарського банку, с.Добрянка Добрянського
 району Чернігівської області

1. Р-3540
2. Добрянська міська управа, с.Добрянка Добрянського району Чернігівської області

1. Р-3541
2. Відділ побутових підприємств Добрянської районної управи, с.Добрянка
 Добрянського району Чернігівської області

1. Р-3542
2. Сільськогосподарська громада, с.Городище Коропського району Чернігівської області

1. Р-3543
2. Новояриловицька сільська управа, с.Нові Яриловичі Добрянського району
 Чернігівської області

1. Р-3544
2. Сосницька районна управа, смт.Сосниця Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3545
2. Сільськогосподарська громада № 8, с.Вересоч Куликівського району Чернігівської
 області

1. Р-3546
2. Сосницька районна поліція, смт.Сосниця Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3547
2. Сільськогосподарська громада, х.Петьків (с.Рябухи) Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3548
2. Масалаївська сільська управа, хут.Масалаївка Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3549
2. В"юнищенська сільська управа, с.В"юнище Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3550
2. Відділ культури і освіти Сосницької районної управи, смт.Сосниця Сосницького району 
Чернігівської області

1. Р-3551
2. Сосницька районна комендатура, смт.Сосниця Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3552
2. Великоустівська сільська управа, с.Велике Устя Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3553
2. Сосницький відділ охорони здоров"я Сосницької районної управи, смт.Сосниця
 Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3554
2. Сільськогосподарська громада "Хлібороб" с.Шабалинів Коропського району
 Чернігівської області

1. Р-3555
2. Сосницький маслозавод, смт.Сосниця Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3556
2. Сосницька районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 смт.Сосниця Сосницького району Чернігівської області

1. Р-3557
2. Сільськогосподарська громада "Куликівка", с.Киріївка Сосницького району
 Чернігівської області

1. Р-3559
2. Сільськогосподарська громада, с.Бужанка Коропського району Чернігівської області

1. Р-3560
2. Сільськогосподарська громада, с.Кошелівка Коропського району Чернігівської області

1. Р-3561
2. Степанівська сільська управа, с.Степанівка Менського району Чернігівської області

1. Р-3562
2. Лісківська сільська управа, с.Ліски Менського району Чернігівської області

1. Р-3563
2. Дягівська сільська управа, с.Дягове Менського району Чернігівської області

1. Р-3564
2. Осьмаківська сільська управа, с.Осьмаки Менського району Чернігівської області

1. Р-3565
2. Фінансовий відділ Менської районної управи, смт.Мена Менського району Чернігівської області

1. Р-3567
2. Парафіївський цукровий завод Головного цукрового управління України,
 с.Парафіївка Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-3568
2. Польова комендатура № 197, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3569
2. Штаб кавалерійського дивізіону, смт.Короп Коропського району Чернігівської області

1. Р-3570
2. Чернігівська місцева комендатура, м.Чернігів Чернігівської області

1. Р-3571
2. Чернігівський філіал Центральної плодоовочевої контори України, м.Чернігів
 Чернігівської області

1. Р-3572
2. Печівська сільська управа, с.Печі Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3574
2. Мохначівська сільська управа, с.Мохначі Любецького району Чернігівської області

1. Р-3575
2. Староруднянська сільська управа, с.Стара Рудня Городнянського району
 Чернігівської області

1. Р-3576
2. Оленівське сільське споживче товариство Борзнянського районної спілки споживчих
 товариств, с.Оленівка Борзнянського району Чернігівської області

1. Р-3577
2. Григорівська машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, с.Григорівка Дмитрівського району Чернігівської області

1. Р-3578
2. Понорницький філіал Чернігівського господарського банку, с.Понорниця
 Понорницького району Чернігівської області

1. Р-3579
2. Городнянське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, м.Городня Городнянського району Чернігівської області

1. Р-3582
2. Комарівське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Комарівка Комарівського району Чернігівської області

1. Р-3584
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Киїнка Чернігівського району Чернігівської області

1. Р-3585
2. Сільськогосподарське громадське подвір"я "Рокита" , с.Покошичі Понорницького
 району Чернігівської області

1. Р-3586
2. Авдіївська машинно-тракторна станція Чернігівського управління
 машинно-тракторними станціями, с.Авдіївка Понорницького району Чернігівської області

1. Р-4178
2. Остерський філіал господарського банку України, смт.Остер Остерського району
 Чернігівської Області.

1. Р-4181
2. Андріївський бургомістрат, с.Андріївка Михайло-Коцюбинського району
 Чернігівської області

1. Р-4182 
2. Іваницьке районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Іваниця Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4183
2. Дендропарк "Тростянець" Прилуцького головного лісництва, с.Тростянець
 Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4195
2. Прилуцький районний сільськогосподарський банк, м.Прилуки Чернігівської області

1. Р-4196
2. Механічний завод Прилуцького міського старостату, м.Прилуки Прилуцького району 
Чернігівської області

1. Р-4197
2. Міський драматичний театр Прилуцького міського старостату, м.Прилуки
 Чернігівської області

1. Р-4198
2. Редакція газети німецьких збройних сил "Український кур"єр", м.Прилуки
 Чернігівської області

1. Р-4199
2. Прилуцька кустова машинно-тракторна станція Чернігівського сільскогосподарського
 відділу, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4200
2. Прилуцький м"ятний завод Головної контори ефіро-олійних рослин рейхскомісаріату
 України, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4201
2. Прилуцька міська бойня, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4202
2. Прилуцьке головне лісництво Чернігівської обласної дирекції лісів, м.Прилуки 
Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4203
2. Склад сільськогосподарських машин Прилуцької машинно-тракторної станції,
 м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4204
2. Цегельний завод № 1 промислового відділу Прилуцького міського старостату,
 м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4205 
2. Житлове управління Прилуцької міської управи, м.Прилуки Чернігівської області

1. Р-4206
2. Прилуцька міська бібліотека Прилуцького міського старостату, м.Прилуки
 Чернігівської області

1. Р-4207
2. Сільськогосподсрька громада, х.Рокитний (м.Прилуки) Прилуцького району
 Чернігівської області

1. Р-4208
2. Прилуцька міська поліклініка, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4209
2. Рудівська неповна середня школа, с.Рудівка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4210 
2. Срібнянський районний сільськогосподарський банк, с.Срібне Срібнянського району
 Чернігівської області

1. Р-4211 
2. Малодівицький районний старостат, с.Мала Дівиця Малодівицького району
 Чернігівської області

1. Р-4212
2. Сільськогосподарська громада № 6, х.Ковтунівка Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4213
2. Прилуцька чотирикласна неповна середня школа, м.Прилуки Прилуцького району
 Чернігівської області

1. Р-4214 
2. Переволочнянський сільський старостат, с.Переволочна Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4215
2. Сільськогосподарська громада, с.Ступаківка Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4216
2. Сільськогосподарська громада, с.Щурівка Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4217 
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Ряшки Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4218 
2. Срібнянська біржа праці, с.Срібне Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4219 
2. Харитонівський сільський старостат, с.Харитонівка Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4220 
2. Олексинський сільський старостат, с.Олексинці Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4221 
2. Гурбинський сільський старостат, с.Гурбинці Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4222 
2. Никонівський сільський старостат, с.Никонівка Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4223
2. Районне земельне управління Срібнянського районного старостату, с.Срібне
 Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4224 
2. Побочіївський сільський старостат, с.Побочіївка Срібнянського району
 Чернігівської області

1. Р-4225 
2. Сільськогосподарська громада, с.Петрівка Малодівицького району Чернігівської області

1. Р-4226
2. Сільськогосподарська громада, с.Товкачівка Малодівицького району Чернігівської області

1. Р-4227 
2. Канівщинський сільський старостат, с.Канівщина Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4228
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Білошапки Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4229 
2. Громадське господарство № 23 с.Яблунівка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4230
2. Громадське господарство, с.Дубовий Гай Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4231 
2. Громадське господарство № 6, с.Бубнівщина Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4232
2. Громадське господарство № 4, с.Білошапки Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4233
2. Громадське господарство № 4, с.Яблунівка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4234
2. Громадське господарство № 3, с.Бубнівщина Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4235
2. Сільськогосподарська громада, с.Заїзд Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4236
2. Громадське господарство № 21, с.Яблунівка Яблунівського району Чернігівської області

 
1. Р-4237
2. Громадське господарство № 8, с.Бубнівщина Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4238
2. Громадське господарство № 25, с.Яблунівка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4239
2. Сільськогосподарська громада № 16, с.Сергіївка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4240
2. Фельдшерсько-акушерська школа медично-санітарного відділу Прилуцького міського
 старостату, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4241
2. Громадське господарство, с.Богданівка Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4242
2. Громадське господарство, х.Онищенків Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4243
2. Громадське господарство, х.Трубарівщина Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4244
2. Кустівське громадське господарство № 1, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4245
2. Мамаївське громадське господарство № 1, с.Мамаївка Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4247 
2. Електроводокомбінат Прилуцького міського старостату, м.Прилуки Чернігівської області

1. Р-4248
2. Міжрайонна поліклініка медично-санітарного відділу Прилуцького районного
 старостату, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4249
2. Міська баня Прилуцької міської управи, м.Прилуки Прилуцького району
 Чернігівської області

1. Р-4250
2. Міжрайонна лікарня медично-санітарного відділу Прилуцького районного старостату,
 м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4251
2. Сільськогосподарська громада, с.Загін Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4252
2. Сільськогосподарська громада № 28, с.Смош Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4253
2. Іваницький маслозавод Чернігівського обласного об"єднання молочної
 промисловості, с.Іваниця Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4254
2. Громадське господарство, с.Бережівка Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4255
2. Громадське господарство № 1, с.Іваниця Іваницького району Черніігвської області

1. Р-4256
2. Громадське господарство № 1, с.Іржавець Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4257 
2. Іваницьке лісництво Прилуцького філіалу головного лісництва, с.Іваниця
 Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4258
2. Сільськогосподарська громада, х.Степ Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4259
2. Сільськогосподарська громада, с.Іваниця Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4260
2. Сільськогосподарська громада, х.Оникіївка Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4261
2. Сільськогосподарська громада, х.Зінченків Іваницького району Чернігівської області

1. Р-4262 
2. Громадське господарства № 34 с.Рудівка Яблунівського району Чернігівської області

 
1. Р-4263
2. Громадське господарство № 35, с.Рудівка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4264
2. Громадське господарство № 22, с.Яблунівка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4265
2. Громадське господарство № 1, с.Білошапки Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4266 
2. Громадське господарство № 3 с.Рудівка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4267
2. Сільськогосподарська громада № 26, с.Канівщина Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4268 
2. Сільськогосподарська громада с.Гужівка Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4269
2. Сільськогосподарська громада, с.Дорогинка Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4270
2. Сільськогосподарська громада № 53, с.Монастирище Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4271
2. Сільськогосподарська громада, с.Максимівка Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4272
2. Сільськогосподарська громада, с.Шиловичі Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4273 
2. Історичний архів Прилуцького районного старостату, м.Прилуки Чернігівської області

1. Р-4274
2. Сільськогосподарська громада, с.Харитонівка Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4275
2. Сільськогосподарська громада, с.Бурімка Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4276
2. Сільськогосподарська громада № 33, с.Красляни Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4277 
2. Сільськогосподарська громада № 17, с.Сергіївка Яблунівського району Чернігівської області

1. Р-4278
2. Сільськогосподарська громада, с.Савинці Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4279
2. Міжрайонна контора заготівлі технічних культур Прилуцького районного земельного
 управління, м.Прилуки Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4280 
2. Лисківський сільський старостат, с.Лиски Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4281
2. Інспектура охорони здоров"я Прилуцького районного старостату, м.Прилуки
 Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4282 
2. Інспектура народної освіти Прилуцької міської управи, м.Прилуки Чернігівської області

1. Р-4283
2. Фабрика жерстяних виробів Прилуцького міського промислового комбінату, м.Прилуки
 Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4284
2. Сільськогосподарська громада № 36, с.Леляки Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4285 
2. Сільськогосподарська громада № 13 с.Світличне Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4286 
2. Варвинський вальцьовий млин Чернігівського млинтресту, с.Варва Варвинського
 району Чернігівської області

 
1. Р-4287 
2. Варвинське відділення Прилуцького сільськогосподарського банку, с.Варва
 Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4288
2. Магазин Варвинського сільського споживчого товариства, с.Варва Варвинського
 району Чернігівської області

1. Р-4289 
2. Варвинське районне земельне управління Чернігівського обласного земельного
 управління, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4290 
2. Шляховий відділ Варвинського районного старостату, с.Варва Варвинського району
 Чернігівської області

1. Р-4291 
2. Варвинський філіал Прилуцької біржі праці, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4292 
2. Варвинська районна сільськогосподарська інспекція, с.Варва Варвинського району
 Чернігівської області

1. Р-4293
2. Варвинська машинно-тракторна станція Прилуцької міжрайонної
 сільськогосподарської інспекції, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4294
2. Калиновицька неповна середня школа, с.Калиновиця Варвинського району
 Чернігівської області

1. Р-4295
2. Дащенківська сільська медична амбулаторія Варвинського районного відділу охорони
 здоров"я, с.Дащенки Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4296
2. Варвинське відділення Прилуцького пункту "Заготзерно", с.Варва Варвинського
 району Чернігівської області

1. Р-4297
2. Журавська неповна середня школа, с.Журавка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4298
2. Гнідинцівський будинок інвалідів Варвинського районного старостату, с.Гнідинці
 Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4299
2. Озерянська неповна середня школа, с.Озеряни Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4300
2. Гнідинцівський сепараторний пункт Варвинського маслозаводу, с.Гнідинці
 Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4301
2. Варвинська неповна середня школа, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4302
2. Варвинська районна лікарня Варвинського районного старостату, с.Варва
 Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4303 
2. Варвинський районний фінансовий відділ, с.Варва Варвинського району
 Чернігівської області

1. Р-4304
2. Варвинський маслозавод, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4305
2. Сільськогосподарська громада № 29, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4306
2. Сільськогосподарська громада № 8, с.Журавка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4307
2. Сільськогосподарська громада, с.Макіївка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4308 
2. Сільськогосподарська громада № 30 с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4309
2. Сільськогосподарська громада № 14, с.Світличне Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4310
2. Сільськогосподарська громада № 34, с.Калиновиця Варвинського району Чернігівської області

 
1. Р-4311 
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Журавка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4312
2. Сільськогосподарська громада № 6, с.Журавка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4313
2. Сільськогосподарська громада, с.Гнідинці Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4314
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Озеряни Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4315
2. Сільськогосподарська громада № 2, с.Антонівка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4316
2. Сільськогосподарська громада № 1, с.Антонівка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4317
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Антонівка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4318 
2. Сільськогосподарська громада № 31 с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4319
2. Сільськогосподарська громада № 17, с.Дащенки Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4320
2. Сільськогосподарська громада № 16, с.Дащенки Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4321
2. Сільськогосподарська громада, с.Брагинці Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4322
2. Сільськогосподарська громада № 26, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4323
2. Сільськогосподарська громада № 32, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4324 
2. Сільськогосподарська громада № 33, с.Калиновиця Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4325 
2. Сільськогосподарська громада № 35, с.Калиновиця Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4326
2. Сільськогосподарська громада № 40, с.Озеряни Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4327 
2. Калиновицький сільський старостат, с.Калиновиця Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4328 
2. Варвинський районний старостат, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4329
2. Остапівський сільський старостат, с.Остапівка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4330
2. Сільськогосподарська громада № 12, с.Богдани Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4331 
2. Світличненський сільський старостат, с.Світличне Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4332 
2. Дащенківський сільський старостат, с.Дащенки Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4333
2. Брагинцівський сільський старостат, с.Брагинці Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4339 
2. Холминська районна українська поліція, с.Холми Холминського району Чернігівської області

1. Р-4340 
2. Сільськогосподарська громада № 3, с.Погорільці Холминського району Чернігівської області

1. Р-4341 
2. Погорільський сільський старостат, с.Погорільці Холминського району Чернігівської області

1. Р-4342 
2. Грем"яцький районний бургомістрат, с.Грем"яч Грем"яцького району Чернігівської області

1. Р-4343 
2. Іванківський сільський старостат, с.Іванківці Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4344
2. Журавський сільський старостат, с.Журавка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4345 
2. Мармизівський сільський старостат, с.Мармизівка Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4346 
2. Варвинський сільський старостат, с.Варва Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4347
2. Сільськогосподарська громада № 24, с.Лиски Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4348
2. Переволочнянська дослідна станція "ВІТІМ", с.Переволочна Прилуцького району
 Чернігівської області

1. Р-4349
2. Краслянське сільське споживче товариство, с.Красляни Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4350
2. Сільськогосподарська громада, с.Маціївка Прилуцького району Чернігівської області

1. Р-4351
2. Вишнівський сільський старостат, с.Вишнівка Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4352
2. Районна лікарня Ічнянського районного старостату, смт.Ічня Ічнянського району
 Чернігівської області

1. Р-4353
2. Крупичпільський сільський старостат, с.Крупичполе Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4354
2. Бурімський сільський старостат, с.Бурімка Ічнянського району Чернігівської області

1. Р-4355
2. Сільськогосподарська громада № 17, с.Світличне Варвинського району Чернігівської області

1. Р-4360 
2. Ніжинська міська управа, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4361 
2. Ніжинська міська українська охоронна поліція, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4362 
2. Ніжинська районна управа, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4363 
2. Відділ соціального забезпечення Ніжинської міської управи, м.Ніжин Ніжинського
 району Чернігівської області

1. Р-4364 
2. Відділ охорони здоров"я Ніжинської міської управи, м.Ніжин Ніжинського району 
Чернігівської області

1. Р-4365 
2. Відділ охорони здоров"я Ніжинської районної управи, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4366 
2. Відділ місцевого господарства Ніжинської міської управи, м.Ніжин Ніжинського
 району Чернігівської області

1. Р-4367 
2. Відділ культури і освіти Ніжинської міської управи, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4368 
2. Ніжинська контора заготівлі зерна, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4369 
2. Ніжинська інспекція Чернігівського обласного управління шляхів, м.Ніжин
 Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4370 
2. Ніжинське головне лісництво, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4372
2. Ніжинська ветеринарна лікарня, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4373
2. Ніжинська санітарна станція, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4374
2. Ніжинська інкубаторна станція, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4375
2. Ніжинська пивзавод, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4376
2. Ніжинський державний млин, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4377
2. Ніжинський засолювальний комбінат "Укрторгплодоовочтресту", м.Ніжин Ніжинського
 району Чернігівської області

1. Р-4378
2. Ніжинський маслозавод Чернігівської обласної контори масляної промисловості,
 м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4379
2. Ніжинський бондарний завод, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4380
2. Ніжинський районний пункт заготівлі сіна Чернігівської обласної контори
 "Заготсіно", м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4381
2. Ніжинська міська поліклініка, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4382 
2. Ніжинський міський продовольчий відділ, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4383 
2. Ніжинський міський кооператив, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4384
2. Ніжинська міжрайонна насіннева база, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4385
2. Ніжинська районна контора заготівлі худоби, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4386 
2. Шестимісячні курси німецької мови Ніжинської міської управи, м.Ніжин Ніжинського
 району Чернігівської області

1. Р-4387
2. Ніжинська фельдшерсько-акушерська школа, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4388
2. Музична школа відділу культури та освіти Ніжинської міської управи, м.Ніжин
 Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4389
2. Технічна школа Ніжинської міської управи, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4390
2. Ніжинська школа садівництва і шовківництва, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4391 
2. Ніжинський український драматичний театр, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4392 
2. Ніжинське церковне управління, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4393 
2 .Ніжинський історичний архів, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4394 
2. Веркіївська сільська управа, с.Веркіївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4395 
2. Переяслівська сільська управа, с.Переяслівка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4396
2. Кунашівська сільська управа, с.Кунашівка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4397 
2. Сільська управа, с.Почекіна Станція Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4398
2. Пашківська сільська управа, с.Пашківка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4400
2. Кагарликівська сільська управа, с.Кагарлики Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4403
2. Титівська сільська управа, с.Титівка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4404
2. Липоворізька сільська управа, с.Липовий Ріг Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4406
2. Талалаївська сільська управа, с.Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4408
2. Крутівська сільська управа, с.Крути Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4409
2. Хорошеозерська сільська управа, с.Хороше Озеро Комарівського району
 Чернігівської області

1. Р-4412
2. Безуглівська сільська управа, с.Безуглівка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4413
2. Печівська сільська управа, с.Печі Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4414
2. Сільськогосподарська громада № 65, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4415
2. Сільськогосподарська громада № 66 м.Ніжин Ныжинського району Чернігівської області

1. Р-4416
2. Сільськогосподарська громада № 68, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4417
2. Сільськогосподарська громада № 69, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4418
2. Сільськогосподарська громада № 29, с.Переяслівка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4419 
2. Сільськогосподарська громада № 38, с.Кагарлики Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4420
2. Сільськогосподарська громада № 42, с.Кунашівка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4421
2. Сільськогосподарська громада № 54, с.Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4422
2. Сільськогосподарська громада № 8, с.Веркіївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4423 
2. Сільськогосподарська громада № 9 с.Веркіївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4424
2. Ніжинська школа № 22, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4425
2. Ніжинська школа № 11, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4426
2. Ніжинська школа № 8, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4427 
2. Сільськогосподарська громада № 7 с.Веркіївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4428
2. Сільськогосподарська громада № 6, с.Веркіївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4430
2. Сільськогосподарська громада № 26, с.Нова Басань Новобасанського району
 Чернігівської області

1. Р-4431
2. Сільськогосподарська громада № 27, с.Нова Басань Новобасанського району
 Чернігівської області

1. Р-4432 
2. Сільськогосподарська громада № 24(34) с.Нова Басань Новобасанського району Чернігівської 
області

1. Р-4433
2. Лосинівська районна заготівельна контора, с.Лосинівка Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4434 
2. Яхнівське державне господарство, с.Яхнівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4435
2. Сільськогосподарська громада № 32-13, с.Велика Дорога Лосинівського району
 Чернігівської області.

1. Р-4436 
2. Сільськогосподарська громада № 24 с.Вікторівка Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4437 
2. Лосинівська сільська управа, с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4438 
2. Сільськогосподарська громада № 24 с.Галиця Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4439
2. Сільськогосподарська громада № 5, с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4440
2. Сільськогосподарська громада № 15-36, с.Гармащина Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4441 
2. Лосинівська районна управа, с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4442
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4443 
2. Сільськогосподарська громада № 6 с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4444
2. Сільськогосподарська громада № 33, с.Богданівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4445
2. Сільськогосподарська громада № 31, с.Червоний Колодязь Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4446
2. Сільськогосподарська громада № 23, с.Галиця Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4447 
2. Червоноколодязька сільська управа, с.Червоний Колодязь Лосинівського району Чернігівської 
області

1. Р-4448 
2. Сільськогосподарська громада № 22, с.Галиця Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4449 
2. Галицька сільська управа, с.Галиця Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4450 
2. Сільськогосподарська громада № 35, с.Гармащина Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4452
2. Сільськогосподарська громада № 9, с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4454
2. Сільськогосподарська громада № 14, с.Червоний Колодязь Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4455 
2. Богданівська сільська управа, с.Богданівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4456 
2. Лосинівський паспортний стіл, с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4457
2. Лосинівська районна спілка споживчих товариств, с.Лосинівка Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4458
2. Галицька школа № 2, с.Галиця Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4459
2. Калинівська школа, с.Калинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4460
2. Сільськогосподарська громада № 26, с.Галиця Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4461 
2. Відділ культури і освіти Лосинівської районної управи, с.Лосинівка Лосинівського
 району Чернігівської області

1. Р-4462
2. Сільськогосподарська громада № 41, с.Татарівка Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4463 
2. Сільськогосподарська громада № 12, 22, с.Велика Кошелівка Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4466
2. Гармащинський сільський кооператив, с.Гармащина Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4467
2. Сальненський сільський кооператив, с.Сальне Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4468 
2. Сільськогосподарська громада № 30, с.Вікторівка Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4469 
2. Сільськогосподарська громада № 20, с.Вікторівка Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4470
2. Татарівський медичний пункт, с.Татарівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4471 
2. Лосинівська районна комендатура, с.Лосинівка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4472
2. Лосинівський філіал господарського банку, с.Лосинівка Лосинівського району
 Чернігівської області

1. Р-4473 
2. Сільськогосподарська громада № 48, с.Макіївка Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4474 
2. Червоноколодязьке сільське споживче товариство, с.Червоний Колодязь
 Лосинівського району Чернігівської області

1. Р-4475 
2. Ніжинська біржа праці, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4476 
2. Сільськогосподарська громада № 8, смт.Носівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-4477
2. Сільськогосподарська громада № 51, с.Ведмедівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-4478
2. Сільськогосподарська громада № 15, с.Андріївка Носівського району Чернігівської області

1. Р-4479 
2. Петрівське відділення Новобиківського цукрового комбінату, с.Новий Биків
 Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-4480 
2. Новобасанська районна управа, с.Нова Басань Новобасанського району Чернігівської області

1. Р-4481 
2. Сільськогосподарська громада № 50, с.Талалаївка Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4482
2. Сільськогосподарська громада № 40, с.Кагарлики Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4483 
2. Ніжинське державне господарство, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4484
2. Відділ запису актів громадянського стану Ніжинської міської управи, м.Ніжин
 Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4485
2. Сільськогосподарська громада № 46, с.Хотинівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-4486
2. Сільськогосподарська громада № 70, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4487 
2. Сільськогосподарська громада № 26, с.Володькова Дівиця Носівського району
 Чернігівської області

1. Р-4488 
2. Сільськогосподарська громада № 7, с.Носівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-4489 
2. Сільськогосподарська громада № 33, с.Мильники Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4490 
2. Відділ культури і освіти Ніжинської районної управи, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4492
2. Ніжинський філіал сільськогосподарського банку, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4648 
2. Новоборовицький сільський старостат, с.Нові Боровичі Сновського району
 Чернігівської області

1. Р-4649 
2. Корюківська районна поліція, смт.Корюківка Чернігівської області

1. Р-4657
2. Сільськогосподарська громада, с.Сокиринці Срібнянського району Чернігівської області

1. Р-4678
2. Сільськогосподарська громада № 12, с.Олишівка Олишівського району Чернігівської області

1. Р-4679
2. Слободський медичний пункт, с.Слобода Олишівського району Чернігівської області

1. Р-4680
2. Олишівська районна лікарня, с.Олишівка Олишівського району Чернігівської області

1. Р-4682
2. Новгород-Сіверський філіал Чернігівського господарського банку,
 м.Новгород-Сіверський Новгород-Сіверського району Чернігівської області

1. Р-4738
2. Великокошелівська сільська управа, с.Велика Кошелівка Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-4739 
2. Заньківський сільський кооператив, с.Заньки Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-4740 
2. Сновська районна управа, м.Сновськ Сновського району Чернігівської області

1. Р-4745 
2. Тупичівська районна управа, с.Тупичів Тупичівського району Чернігівської області

1. Р-4749 
2. Переписький сільський старостат, с.Перепис Добрянського району Чернігівської області

1. Р-4931 
2. Старобасанський сільський старостат, с.Стара Басань Бобровицького району
 Чернігівської області

1. Р-4992 
2. Семенівська сільська управа, с.Семенівка Березнянського району Чернігівської області

1. Р-4993 
2. Бігацька сільська управа, с.Бігач Березнянського району Чернігівської області

1. Р-5021 
2. Бахмацька міська управа, м.Бахмач Бахмацького району Чернігівської області

1. Р-5023 
2. Фінансовий відділ Березнянської районної управи, смт.Березна Березнянського
 району Чернігівської області

1. Р-5024 
2. Носівська районна споживча спілка Чернігівської обласної споживчої спілки,
 м.Носівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-5025 
2. Відділ культури і освіти Носівської районної управи, с.Носівка Носівського
 району Чернігівської області

1. Р-5026 
2. Носівське державне господарство, смт.Носівка Носівського району Чернігівської області

1. Р-5028
2. Відділ харчування Ніжинської міської управи, м.Ніжин Ніжинського району
 Чернігівської області

1. Р-5030
2. Сільськогосподарська громада № 68, м.Ніжин Ніжинського району Чернігівської області

1. Р-5091
2. Сосницький районний відділ біржі праці, смт.Сосниця Сосницького району
 Чернігівської області

1. Р-8874
2. Промислове господарство Талалаївської районної управи, с.Талалаївка Сумської області

1. Р-8875
2. Кераміко-цегельний завод промислового господарства Талалаївської районної
 управи, с.Талалаївка Талалаївського району Сумської області

 
1. Р-8876
2. Гаврилівське сільське споживче товариство Роменської міжрайонної спілки
 споживчих товариств, с.Гаврилівка Талалаївського району Сумської області

1. Р-8877
2. Болотницьке сільське споживче товариство Роменської міжрайонної спілки споживчих
 товариств, с.Болотниця Талалаївського району Сумської області

1. Р-8878
2. Болотницька сільська управа, с.Болотниця Талалаївського району Сумської області

1. Р-8879
2. Юрківецька сільська управа, с.Юрківці Талалаївського району Сумської області

1. Р-8880
2. Гаврилівська сільська управа, с.Гаврилівка Талалаївського району Сумської області

1. Р-8881
2. Співаківська сільська управа, с.Співакове Талалаївського району Сумської області

1. Р-8882
2. Талалаївська сільська управа, с.Талалаївка Талалаївського району Сумської області

1. Р-8883
2. Березівська сільська управа, с.Березівка Талалаївського району Сумської області

1. Р-8884
2. Талалаївська районна управа, с.Талалаївка Талалаївського району Сумської області

1. Р-8885
2. Талалаївський районний пункт "Заготзерно" Сумської обласної контори
 "Заготзерно", с.Талалаївка Талалаївського району Сумської області

1. П-139
2. Чернігівський підпільний обком КП(б)У, м.Чернігів Чернігівської області
На початок
На початок