АРХІВИ ОКУПАЦІЇ: 1941–1944
Анотований реєстр фондів державних архівів України

Державний архів Хмельницької області
313 фондів

Фотодокументи


1. Ф. Р-389
2. Українська допоміжна охоронна поліція, с. Стара Ушиця, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-390
2. Українська допоміжна охоронна поліція, с. Смотрич, Смотрицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-391
2. Українська допоміжна охоронна поліція, м. Старокостянтинів, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-392
2. Українська допоміжна охоронна поліція, с. Оринин, Орининського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-393
2. Українська допоміжна охоронна поліція Кам'янець-Подільського району, м.
 Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-394
2. Віньковецька районна жандармерія, с. Віньківці, Віньковецького району Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-395
2. Мировий суддя Деражнянського району, м-ко. Деражня, Деражнянського району,
 Летичівського округу.

1. Ф. Р-396
2. Мировий суддя Орининського району, с. Оринин, Орининського району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-397
2. Мировий суддя Солобковецького району, с. Солобківці, Солобковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-398
2. Мировий суддя Берездівського району, с. Берездів, Берездівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-399
2. Мировий та присяжний суддя м. Кам'янця-Подільського і Кам'янець-Подільського району,
 м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-400
2. Мировий і присяжний суддя м. Проскурова та Проскурівського району, м. Проскурів,
 Проскурівського округу.

1. Ф. Р-401
2. Районна лікарня Старокостянтинівської районної управи, м. Старокостянтинів, 
 Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-402
2. Районна лікарня Славутської районної управи, м. Славута, Славутського району,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-403
2. Окружна лікарня, Шепетівської окружної управи, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-404
2. Шепетівська міська поліклініка Шепетівської міської управи, м. Шепетівка,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-405
2. Сошецький ветеринарний пункт Шепетівської районної управи, с. Сошки, Шепетівського
 району Шепетівського округу.

1. Ф. Р-406
2. Ветеринарна амбулаторія Шепетівської районної управи, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-407
2. Цмівська медична амбулаторія Шепетівської районної управи, с. Цмівка, Шепетівського
 району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-408
2. Цукрозаводська медична амбулаторія Шепетівської міської управи, м. Шепетівка,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-409
2. Судилківська медична амбулаторія Шепетівської районної управи, с. Судилків,
 Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-410
2. Серединецький медичний пункт Шепетівської районної управи, с. Серединці,
 Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-411
2. Полонська районна споживча спілка, м. Полонне, Полонського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-412
2. Красилівська районна споживча спілка, с. Красилів, Красилівського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-413
2. Баламутівське сільське споживче товариство, с. Баламутівка Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-414
2. Глушковецьке сільське споживче товариство, с. Глушківці, Солобковецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-415
2. Римо-Коричинецьке сільське споживче товариство, с Римо-Коричинці, Вовковинецького
 району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-416
2. Шмирецьке сільське споживче товариство, с. Шмирки Базалійського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-417
2. Красилівська районна контора заготівлі та збуту, м. Красилів, Красилівського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-418
2. Кам'янець-Подільський гебітскомісаріат, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець -Подільського округу.

1. Ф. Р-419
2. Старокостянтинівський гебітскомісаріат, м. Старокостянтинів, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-420
2. Шепетівський гебітскомісаріат, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-421
2. Кам'янець-Подільська обласна господарська управа Сільськогосподарської Української
 допоміжної Управи Поділля, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-422
2. Проскурівська окружна управа, м. Проскурів. Проскурівського округу.

1. Ф. Р-423
2. Дунаєвецька окружна управа, м. Дунаївці, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-424
2. Деражнянська районна управа, м-ко Деражня, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-425
2. Шепетівська окружна управа, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-427
2. Шепетівська районна управа, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-428 
2. Полонська районна управа, м. Полонне, Полонського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-429
2. Берездівська районна управа, с. Берездів, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-430
2. Славутська районна управа, м. Славута, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-432
2. Старокостянтинівська районна управа, м-ко Старокостянтинів, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-433
2. Грицівська районна управа, м-ко. Гриців, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-434
2. Кам'янець-Подільська міська управа, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-435
2. Шепетівська міська управа, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-436
2. Деражнянська міська управа, м-ко Деражня, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-437
2. Проскурівська міська управа, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-439
2. Меджибізька районна управа, м-ко Меджибіж, Меджибізького району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-440
2. Віньковецька районна управа, с. Віньківці, Віньковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-443
2. Вовковинецька районна управа, с. Вовковинці, Вовковинецького району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-444
2. Бедриковецька сільська управа, с. Бедриківці, Городоцького району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-445
2. Чорниводська сільська управа, с.Чорниводи, Городоцького району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-446
2. Папірнянська сільська управа, с. Папірня, Городоцького району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-447
2. Вівсяниківська сільська управа, с. Вівсяники, Вовковинецького району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-448
2. Римокоричинецька сільська управа, с. Римо-Коричинці, Вовковинецького району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-449
2. Війтовецька сільська управа, с. Війтівці, Чорноострівського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-450
2. Головлі-Українська сільська управа, с. Головлі Українські, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-451
2. Перемишельська сільська управа, с.Перемишль, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-452
2. Новоселицька сільська управа, с. Новоселиця, Старокостянтинівського району,
 Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-453
2. Ілляшівська сільська управа, с. Ілляшівка, Старокостянтинівського району,
 Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-454
2. Удріївецька сільська управа, с.Удріївці, Солобковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-455
2. Сприсівська сільська управа, с. Сприсівка, Солобковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-456
2. Барбарівська сільська управа, с. Барбарівка, Солобковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-457
2. Майдан-Сахнівська сільська управа, с. Майдан-Сахнівський, Летичівського району,
 Летичівського округу.

1. Ф. Р-458
2. Ярославська сільська управа, с. Ярославка, Меджибізького району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-460
2. Мало-Каленицька сільська управа, с. Малі Каленичі, Шепетівського району,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-461
2. Лагодинецько-Росоловецька волосна управа, с. Лагодинці, Красилівського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-462
2. Малопобіянська сільська управа, с. Мала Побіянка, Миньковецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-463
2. Мар'янівська сільська управа, с. Мар'янівка, Оринінського району, Кам'янець -
 Подільського округу.

1. Ф. Р-464
2. Волице-Ляховецька сільська управа, с. Волиця Ляховецька, Теофіпольського району,
 Ізяславського округу.

1. Ф. Р-465
2. Ладигівська сільська управа, с. Ладиги, Остропільського району,
 Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-466
2. Старо-Остропільська сільська  управа, с. Старий Остропіль, Остропільського району,
 Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-467
2. Яськовецька сільська управа, с. Яськівці, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-468
2. Васильківська сільська  управа, с. Васильківці, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-469
2. Баламутівська сільська управа, с. Баламутівка, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-470
2. Янівська сільська управа, с. Янівка, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-471
2. Маниковецька сільська управа, с. Маниківці, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-472
2. Казімірецька сільська управа, с. Казімірок, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-473
2. Слобідська сільська управа, с. Слобідка, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-474
2. Монастирецька сільська  управа, с. Монастирок, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-475
2. Демшинська сільська управа, с. Демшин, Кам'янець-Подільського району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-476
2. Яцковецька сільська управа, с. Яцківці, Кам'янець-Подільського району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-477
2. Дунаєвецька сільська управа, с. Дунаївці, Дунаєвецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-478
2. Нижнянська сільська управа, с. Нижнє, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-479
2. Копачівська сільська управа, с.Копачівка, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-480
2. Криничанська сільська  управа, с.Криничне, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-481
2. Літківська сільська управа, с. Літки, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-482
2. Бакітська сільська управа, с. Бакота, Староушицького району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-483
2. Немичинецька сільська управа, с. Немичинці, Фельштинського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-484 
2. Райковецька сільська управа, с. Райківці, Фельштинського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-485
2. Майдан-Олександрівська сільська управа, с. Майдан Олександрівський, Віньковецького
 району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-486
2. Говорівська сільська управа, с. Говори, Віньковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-487
2. Пилявська сільська управа, с. Пилява, Старосинявського району, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-488
2. Беляківська сільська управа, с. Беляків, Проскурівського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-489
2. Війтовецьке громадське господарство, с. Війтівці, Чорноострівського району,
 Проскурівського округу.

1. Ф. Р-490
2. Медведівське громадське господарство, с.Медведівка, Чорноострівського району,
 Проскурівського округу.

1. Ф. Р-491
2. Олійниківське громадське господарство, с. Олійники, Теофіпольського району,
 Ізяславського округу.

1. Ф. Р-492
2. Міньковецьке громадське господарство, с. Міньківці, Славутського району,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-493
2. Коса-Ришнівське громадське господарство, с. Коса -Ришнівка, Шепетівського району,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-494 
2. Великожеребківське громадське господарство, с. Великі Жеребки, Базалійського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-495
2. Липівське громадське господарство, с. Липівка, Базалійського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-496
2. Малозозулинецьке громадське господарство, с. Малі Зозулинці, Базалійського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-497
2. Поповецьке громадське господарство, с. Попівці, Базалійського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-498
2. Шмирківське громадське господарство, с. Шмирки, Базалійського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-499
2. Копачівське громадське господарство, с. Копачівка, Волочиського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-500
2. Нестеровецьке громадське господарство, с. Нестерівці, Дунаєвецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-501
2. Могилівське громадське господарство, с. Могилівка, Дунаєвецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-502
2. Дунаєвецьке громадське господарство, м. Дунаївці, Дунаєвецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-503
2. Кульчинківське громадське господарство, с.Кульчинки, Красилівського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-504
2. Печеське громадське господарство, с.Печеське, Красилівського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-505
2. Майдан-Сахнівське громадське господарство, с. Майдан-Сахнівський, Летичівського
 району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-506
2. Баламутівське громадське господарство, с.Баламутівка, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-507
2. Васильковецьке громадське господарство, с. Васильківці, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-508
2. Дерев'яно-Вербецьке громадське господарство, с. Дерев'яне, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-509
2. Магнишівське громадське господарство, с.Магнишівка, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-510
2. Маниковецьке громадське господарство, с. Маниківці, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-511
2. Михалковецьке громадське господарство, с. Михалківці, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-512
2. Монастирецьке громадське господарство, с. Монастирок, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-513
2. Пасічнянське громадське господарство, с. Пасічна, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-514
2. Свинновецьке громадське господарство, с. Свинна, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-515
2. Слобідське громадське господарство, с. Слобідка, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-516
2. Хутір-Казімирське громадське господарство, х. Казімирок, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-517
2. Янівське громадське господарство, с. Янівка, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-518
2. Яськовецьке громадське господарство, с. Ясківці, Михалпільського району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-519
2. Лошковецьке громадське господарство, с. Лошківці, Солобковецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-520
2. Маліївецьке громадське господарство, с.Маліївці, Солобковецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-521
2. Демшинське громадське господарство, с. Демшин, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-522
2. Косиківське громадське господарство, с. Косиківці, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-523
2. Теремецьке громадське господарство, с. Теремці, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-524
2. Чугорське громадське господарство, с. Чугор, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-525
2. Кубачівське громадське господарство, с. Кубачівка, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-525
2. Кубачівське громадське господарство, с. Кубачівка, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-526
2. Пижівське громадське господарство, с. Пижівка, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-527
2. Студеницьке громадське господарство, с. Студениця, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-528
2. Бакітське громадське господарство, с.Бакота, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-529
2. Приворотське громадське господарство, с. Привороття, Староушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-530
2. Вербсько-Муроване громадське господарство, с. Вербка Мурована, Віньковецького
 району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-531
2. Карижинське громадське господарство, с. Карижин, Віньковецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-532
2. Віньковецьке громадське господарство, с. Віньківці, Віньковецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-533
2. Дерев'янське громадське господарство, с. Дерев'яне, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-534
2. Терешовецьке громадське господарство, с. Терешівці, Меджибізького району,
 Летичівського округу.

1. Ф. Р-536
2. Проскурівська нотаріальна контора, м. Проскурів, Проскурівського району,
 Проскурівського округу.

1. Ф. Р-537
2. Кам'янець-Подільський господарський банк, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-538
2. Старокостянтинівське відділення сільськогосподарського промислового банку, м.
 Старокостянтинів, Старокостянтинівського району, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-539
2. Кам'янець-Подільська друкарня, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-540
2. Славутська районна друкарня, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-541
2. Кам'янець-Подільська редакція газети "Подолянин", Кам'янець-Подільського окружного
 комісаріату, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-542
2. Кам'янець-Подільський трест місцевої промисловості Генерального комісаріату Волині
 та Поділля, м. Кам'янець- Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-542
2. Кам'янець-Подільський трест місцевої  промисловості, генерального комісаріату Волині
 та Поділля, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-543
2. Кам'янець-Подільський обласний фінансовий відділ, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-544
2. Кам'янець-Подільська механо-штампувальна фабрика, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-545
2. Кам'янець-Подільський пивоварний завод, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-546
2. Маниковецький спиртовий завод, с. Маниківці, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-547
2. Віньковецький спиртовий завод, с. Віньківці, Віньковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-548
2. Кам'янець-Подільський шкіряний завод, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-549
2. Кам'янець-Подільська ковбасна фабрика та бойня, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-550
2. Кам'янець-Подільська хлібопекарня, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-551
2. Проскурівський міський водогін, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-552
2. Судилківський інвалідний будинок, с. Судилків, Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-553
2. Дунаєвецька майстерня по виготовленню штучного воску, с. Дунаївці, Дунаєвецького
 району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-555
2. Рибна контора на Поділлі, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-556
2. Шепетівський філіал рибної контори на Поділлі, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-557
2. Кам'нець-Подільська пожежна команда, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-558
2. Проскурівська база насіннєвої контори Поділля, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-559
2. Проскурівський пункт заготзерно, м. Проскурів, Проскурівського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-561
2. Кам'янець-Подільська обласна зерно-сіно контора, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-562
2. Проскурівска народна школа №1, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-563
2. Проскурівська неповна середня школа №3, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-564
2. Шепетівське інспекторське лісове управління, м. Шепетівка, Шепетівського району,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-565
2. Шепетівське надлісництво, м. Шепетівка, Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-566
2. Ізяславське надлісництво, м. Ізяслав, Ізяславського району, Ізяславського округу.

1. Ф. Р-567
2. Кунівське надлісництво, с. Кунів, Плужнянського району, Ізяславського округу.

1. Ф. Р-568
2. Полонське надлісництво, м. Полонне, Полонського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-569
2. Кривинське надлісництво, с. Кривин, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-570
2. Грицівське надлісництво, с. Гриців, Грицівського району, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-571
2. Проскурівське надлісництво, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-572
2. Славутське надлісництво, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-573
2. Красилівське надлісництво, с. Красилів, Красилівського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-574
2. Меджибізьке надлісництво, м-ко Меджибіж, Меджибізького району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-575
2. Старокостянтинівське надлісництво, м. Старокостянтинів, Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-576
2. Терешківське надлісництво, с. Терешки, Антонінського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-577
2. Міньковецьке надлісництво, с. Міньківці, Славутського району, Шепетівського округу.

 
1. Ф. Р-578
2. Летичівське надлісництво, м-ко Летичів, Летичівського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-580
2. Проскурівська міжокружна контора, "Плодоовоч",м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-581
2. Українська допоміжна охоронна поліція, с. Волочиськ, Волочиського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-583
2. Організація "Тодт" у м. Шепетівка, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-843
2. Маленківське громадське господарство, с. Маленки, Антонінського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-844
2. Закриницька сільська управа, с. Закриниччя, Антонінського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-848
2. Сокольське громадське господарство, с. Сокіл, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-849
2. Сокольська сільська міліція, с. Сокіл, Кам'янець-Подільського району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-850
2. Жванецьке громадське господарство, с. Жванець, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-851
2. Кам'янець-Подільський обласний архів, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-861
2. Кам'янець-Подільський районний суд, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-863
2. Кам'янець-Подільська обласна комісія сприяння Надзвичайній Державній комісії по
 встановленню та і розслідуванню злочинів німецько-фашистських загарбників та їх
 спільників і завданих ними збитків громадянам, колгоспам, громадським організаціям,
 державним підприємствам і установам СРСР, м. Проскурів, Кам'янець-Подільської області.

1. Ф. Р-866
2. Грабинецьке громадське господарство, с. Грабина, Ярмолинецького району,
 Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-867
2. Жандармський пост с. Вовковинці, с. Вовковинці, Вовковинецького району,
 Летичівського округу.

1. Ф. Р-868
2. Деражнянська прибутково-видаткова каса сільськогосподарського промислового банку,
 м-ко Деражня, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-869
2. Антонінська багатопромислова артіль, с. Антоніни, Антонінського округу.

1. Ф. Р-870
2. Райковецьке сільське споживче товариство, с. Райківці, Фельштинського району,
 Проскурівського округу.

1. Ф. Р-872
2. Летавська сільська управа, с. Летава, Чемеровецького району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-873
2. Великомедведівська волосна управа, с. Велика-Медведівка, Антонінського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-874
2. Малопузирківська волосна управа, с. Малі Пузирки, Антонінського району,
 Антонінського округу.

1. Ф. Р-875
2. Старогутянське громадське господарство, с. Стара Гута, Віньковецького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-876
2. Демковецьке громадське господарство, с. Демківці, Чемеровецького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-877
2. Чемеровецька районна салотопка, с. Чемерівці, Чемеровецького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

 
1. Ф. Р-878
2. Красилівська районна управа, с. Красилів, Красилівського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-879
2. Чемеровецька районна управа, с. Чемерівці, Чемеровецького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-880
2. Лашковецьке громадське господарство, с. Лашки, Грицівського району,
 Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-881
2. Михалпільське громадське господарство, с. Михалпіль, Михалпільського району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-882
2. Зіньківське громадське господарство, с. Зіньків, Віньковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-883
2. Покутинецьке громадське господарство, с. Покутниці, Віньковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-884
2. Баранівське громадське господарство, с. Баранівка, Віньковецького району,
 Дунаєвецького округу

1. Ф. Р-885
2. Малоолександрівське громадське господарство, с. Малий Олександрів, Віньковецького
 району, Дунаєвецького округу

1. Ф. Р-886
2. Немичинецьке громадське господарство, с. Немичинці, Фельштинського району,
 Проскурівського округу.

1. Ф. Р-887
2. Слобідсько-Охримовецьке громадське господарство, с. Слобідка-Охримовецька,
 Віньковецького району, Дунаєвецького округу

1. Ф. Р-888
2. Антонінський філіал Шепетівського господарського банку, с. Антоніни, Антонінського
 району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-891
2. Антонівське "державне" господарство, с. Антоніни, Антонінського району,
 Антонінського округу

1. Ф. Р-892
2. Городоцька районна управа, м-ко Городок, Городоцького району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-893
2. Летичівська окружна управа, м-ко Лютичів, Летичівського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-894
2. Великокоричинецьке громадське господарство, с. Великі Коричинці, Деражнянського
 району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-896
2. Бомківське громадське господарство, с. Бомкове, Деражнянського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-897
2. Районна лікарня Деражнянської районної управи, м-ко Деражня, Деражнянського району,
 Летичівського округу.

1. Ф. Р-898
2. Кам'янець-Подільська нотаріальна контора, м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-899
2. Ізяславська поліція, м. Ізяслав, Ізяславського району, Ізяславського округу.

1. Ф. Р-900
2. Комарівська сільська управа, с. Комарівка, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1101
2. Лисичанська сільська управа, с. Лисиче, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1104
2. Великопузирківська сільська управа, с. Великі Пузирки, Антонінського району, Антонінського округу.

1. Ф. Р-1106
2. Шепетівський сільськогосподарський банк, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1107
2. Майдановильське громадське господарство, с. Майдан-Вила, Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1108
2. Плеснянське громадське господарство, с. Плесна, Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1109
2. Вербецький вапняковий завод Кам'янець-Подільського тресту місцевої промисловості, с.
 Вербка. Кам'янець-Подільського району, кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-1111
2. Киликіївська сільська управа, с. Киликіїв, Берездівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1112
2. Мальованська сільська управа, с. Мальованка, Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1113
2. Зіньківський штицпункт №6, с. Зіньків, Віньковецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-1114
2. Шепетівське товариство взаємодопомоги, м. Шепетівка, Шепетівського району,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1116
2. Шепетівська машинно-тракторна станція (МТС), м. Шепетівка, Шепетівського району,
 Шепетівського округу. 

1. Ф. Р-1117
2. Судилківська сільська управа, с. Судилків, Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1118
2. Цвітоська сільська управа, с. Цвітоха, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1130
2. Шепетівська редакція газети " Нова Шепетівщина " Шепетівської окружної управи, м.
 Шепетівка, Шепетівського округу. 

1. Ф. Р-1132
2. Хоростоцька сільська управа, с. Хоросток, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1138
2. Вачівська сільська управа, с. Вачів, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1142
2. Сілецька сільська управа, с. Сільце, Славутського району, Шепетівського округу. 

1. Ф. Р-1145
2. Судилківський табір примусових робіт, с. Судилків, Шепетівського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1157
2. Славутський фаянсовий завод, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1163
2. Глинницька сільська управа, с. Глинники, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1186
2. Організація українських націоналістів (ОУН), м. Кам'янець-Подільський,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-1189
2. Полянська сільська управа, с. Полянь, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1287
2. Славутський шкіряний завод, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1290
2. Славутський міський торговий відділ, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1306
2. Славутська міська електростанція, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1307
2. Славутська міська пожежна охорона, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1316
2. Соснівська сільська управа, с. Соснівка, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1317
2. Хоняківська сільська управа, с. Хоняків, Славутського району, Шепетівського округу.

 
1. Ф. Р-1319
2. Солов'ївська сільська управа, с. Солов'є, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1320
2. Довжківська сільська управа, с. Довжки, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1321
2. Кам'янська сільська управа, с. Кам'янка, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1323
2. Лютарське лісництво, с. Лютарка, Ізяславського району, Ізяславського округу.

1. Ф. Р-1324
2. Шатерниківська сільська управа, с. Шатерники, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1327
2. Рихтівська сільська управа, с. Рихта, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-1328
2. Кадиївська сільська управа, с. Кадиївці, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-1329
2. Нараївське громадське господарство, с. Нараївка, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1330
2. Ташківська сільська управа, с. Ташки, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1331
2. Кривинська сільська управа, с. Кривин, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1332
2. Кадиївське громадське господарство, с. Кадиївці, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-1340
2. Новоушицька районна управа, м-ко Нова Ушиця, Новоушицького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

 
1. Ф. Р-1371
2. Бачманівська сільська управа, с. Бачманівка, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1374
2. Досинська сільська управа, с. Досин, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-1751
2. Жуківська сільська управа, с. Жуків, Славутського району, Шепетівського округу. 

1. Ф. Р-1898
2. Старокривинське громадське господарство, с. Старий Кривин, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2125
2. Кам'янець-Подільська тюрма, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-2127
2. Шепетівська міська пекарня, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2128
2. Біржа праці міста Проскурова, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-2136
2. Кам'янець-Подільська місцева комендатура, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-2137
2. Шепетівська біржа праці, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2139
2. Проскурівський військовий суд, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-2140
2. Поштове відділення міста Шепетівки, м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2141
2. Шепетівський воєнний госпіталь м. Шепетівка, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2142
2. Мировий суддя Дунаєвецького округу, м-ко. Дунаївці, Дунаєвецького району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-2143
2. Полонська районна поліція, м. Полонне, Полонського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2144 
2. Солобковецька районна управа, м. Солобківці, Солобковецького району, Ярмолинецького округу.

1. Ф. Р-2145
2. Чорноострівська районна управа, с. Чорний Острів, Чорноострівського району, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-2146
2. Проскурівський гебітскомісаріат, м. Проскурів, Проскурівського округу.

1. Ф. Р-2147
2. Генеральний комісаріат Волині та Поділля, м. Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-2192
2. Рівківська сільська управа, с. Рівки, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2236
2. Ганнопільська районна лікарня, с. Ганнопіль, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2333
2. Голиківське громадське господарство, с. Голики, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2405
2. Ганнопільська ветеринарна лікарня, с. Ганнопіль, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2413
2. Славутська міська управа, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2474
2. Понорська волосна управа, с. Понора, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2478
2. Нетішинська сільська управа, с. Нетішин, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2516
2. Великоскнитська сільська управа, с. Великий Скнит, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2520
2. Клепачівська сільська управа, с. Клепачі, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2556
2. Демковецьке громадське господарство, с. Демківці, Старокостянтинівського району,
 Старокостянтинівського округу.

1. Ф. Р-2610
2. Понорська сільська управа, с. Понора, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2619
2. Ганнопільська сільська управа, с. Ганнопіль, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2662
2. Пузирківська сільська управа, с. Пузирки, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2684
2. Бараннє-Улашанівська волосна управа, с. Бараннє-Улашанівка,  Славутського району,
 Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2706
2. Дідово-Гірська сільська управа, с. Дідова Гора, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2721
2. Хутірська сільська управа, с. Хутір, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2778
2. Янушівська сільська управа, с. Янушівка, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2787
2. Голиківська сільська управа, с. Голики, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2845
2. Нагорянська сільська управа, с. Нагоряни, Кам'янець-Подільського району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-2994
2. Славутська районна контора зв'язку, м. Славута, Славутського району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-2995
2. Районна ветеринарна лікарня Славутської районної управи, м. Славута,  Славутського
 району, Шепетівського округу.

1. Ф. Р-3014
2. Летичівський гебітскомісаріат, м-ко Летичів, Летичівського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-3016
2. Гречинецька сільська управа, с. Гречинці, Летичівського району, Летичівського округу.

1. Ф. Р-3030
2. Хутір-Ольховецька сільська управа, с. Хутір Ольховець, Кам'янець-Подільського
 району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-3033
2. Чемеровецька районна ветеринарна лікарня, с. Чемерівці, Чемеровецького району,
 Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-3034
2. Хвороснянське громадське господарство, с. Хворосна, Новоушицького району,
 Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-3752
2. Меджибізька машинно-тракторна станція ( МТС ), м-ко Меджибіж, Меджибізького району,
 Летичівського округу.

1. Ф. Р-4943
2. Майдано-Морозівське громадське господарство с. Майдан-Морозівський, Солобковецького
 району, Дунаєвецького округу.

1. Ф. Р-5935
2. Лука-Врубловецьке громадське господарство, с. Лука Врубловецька,
 Кам'янець-Подільського району, Кам'янець-Подільського округу.

1. Ф. Р-6347
2. Колекція листів німецьких солдатів.
На початок
На початок