Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Організаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова.
У роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції взяли участь представники органів державної влади, науковці, викладачі та студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та інших вищих навчальних закладів України.
Під час пленарного засідання директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк виступив із доповіддю «Концептуальні засади розвитку архівної справи в Україні».
У роботі конференції взяв участь і виступив з доповіддю «Сучасний стан нормативно-методичного забезпечення діловодства» заступник начальника відділу взаємодії із державними органами та інформаційно-аналітичного забезпечення Укрдержархіву Олександр Денисенко.
На конференції обговорено інноваційні технології та актуальні проблеми інформаційної діяльності в Україні та світі, відбувся обмін досвідом представників профільних закладів освіти за напрямом «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
У рамках заходу відбулися виступи експертів з проблематики архівознавства, інформаційної діяльності, проведено тренінги для педагогів та управлінців, майстер-класи для студентів.


На початок
На початок