Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


За підтримки міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністерства закордонних справ Естонії, Посольства Естонії в Україні, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні, з благословення Кардинала, верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара реалізовується міжнародний соціальний проект «Книга Добра».
Це масштабний міжнародний соціальний проект, який мандрує світом та об’єднав тисячі дітей і дорослих з єдиною метою – відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить у собі щире та нерафіноване добро.
Участь у створенні «Книги Добра» взяли понад 500 тисяч дітей і дорослих з усіх куточків України. 350 переможців попередніх етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» мали змогу бути в складі української делегації та передавати примірники Книги в найбільші бібліотеки світу. Унікальні примірники «Книга Добра» вже зберігаються в бібліотеках Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та України.
До кінця 2019 року заплановано передати Книгу в 15 країн світу за участю 1000 дітей і 200 дорослих (активні учасники конкурсу, керівники гуртків, вчителі шкіл, вихователі дошкільних навчальних закладів тощо). Крім того, найактивніші учасники отримають цікаві подарунки: друковану Книгу Добра з автографами організаторів проекту; листівки, виготовлені на черпаному папері та інші подарунки.
На початок
На початок