Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Фотодокументальну виставку «До 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» відвідала учнівська молодь.
Виставка презентує майже 90 документів та світлин, які об’єднано в окремі тематичні блоки: «Чернігів напередодні війни», «Вторгнення», «Нацистський «новий порядок», «Корюківська трагедія», «Злочин проти людяності», «Доля остарбайтерів», «Зруйнований Чернігів», «Відбудова».
Особливість цьогорічної виставки – презентація документів, що розповідають про масове знищення євреїв у містах: Чернігів, Щорс, Короп, Корюківка, Новгород-Сіверський тощо та про людей, які, ризикуючи власним життям та життям рідних, надавали допомогу представникам єврейського народу, та яких сьогодні називають Праведниками світу.
Також на виставці презентовано першоджерела – листування колишніх в’язнів концентраційних таборів та документи з колекції, присвяченої учасникам АТО та волонтерам.
Напередодні Дня пам’яті та примирення й святкування Дня перемоги у Другій світовій війні 1939–1945 років презентовані документи засвідчують цінність таких понять, як мир, злагода, співчуття, жертовність, людяність, військова звитяга.
На початок
На початок