Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Почесним гостем та учасником заходу став Олександер Полець – відомий громадський діяч української діаспори у США, меценат, багаторічний Голова філії Товариства українських інженерів Америки у Міннесоті, член Координаційного комітету допомоги Україні в США.
Учасникам заходу було презентовано цікаві документи філії Товариства українських інженерів Америки у Міннесоті та Координаційного комітету допомоги Україні в США. Докладніше про ці документи можна дізнатись, переглянувши на офіційному веб-сайті ЦДАЗУ документальну онлайн виставку «Від Подебрад до Нью-Йорка: українська науково-технічна інтелігенція за кордоном».
У рамках заходу було проведено тематичну екскурсію за документами репрезентованої документальної виставки «З піснею через світ», присвяченої музичному мистецтву зарубіжного українства.
Усі присутні отримали унікальну нагоду поспілкуватись у невимушеній атмосфері з Олександером Полецем щодо діяльності українських громадських організацій за кордоном та передавання цих документів у ЦДАЗУ. Користуючись нагодою, пан Олександер передав архіву від Кіри Стеценко-Цареградської книгу «Mittenwald 1946–1951 Міттенвальд», у якій яскраво описане життя мешканців Ді-Пі таборів Міттенвальду.


На початок
На початок