Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Нормативно-методична комісія вирішила схвалити: проект Методичних рекомендацій з розроблення Положення про експертну комісію громадського об’єднання, релігійної організації, підприємства, установи та організації, заснованих на приватній формі власності; проект Методичних рекомендацій з розроблення Положення про архівний підрозділ громадського об’єднання, релігійної організації, підприємства, установи та організації, заснованих на приватній формі власності; проект Методичних рекомендацій з розроблення Положення про архівний підрозділ державної наукової установи, музею та бібліотеки.
Також на засіданні розглянуто роботи, що надійшли на конкурс науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії.
За результатами обговорення, шляхом голосування, було визначено переможців Конкурсу та вирішено відзначити дипломом І ступеня працівників Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, зокрема: в. о. заступника директора УНДІАСД, завідувача відділу технологічного забезпечення архівної справи, кандидата історичних наук Людмилу Дідух, старшого наукового співробітника відділу архівознавства УНДІАСД, кандидата історичних наук Наталію Залєток, наукового співробітника відділу документознавства Тетяну Ковтанюк за підготовку методичних рекомендацій «Цифровий фонд користування документами Національного архівного фонду: створення, зберігання, облік та доступ до нього».
Вирішено відзначити Подякою завідувача сектору просвітньої та виставкової роботи відділу використання інформації документів Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтв України Наталію Климович за підготовку методичних рекомендацій «Форми використання інформації, що містяться в архівних документах особового походження».
На початок
На початок